Ci, ktorzy oddają swoje psy do schroniska, powinni zobaczyć to zdjęcie! Dwie sunie, Kala i Keira, zostały sfotografowane w zeszłym miesiącu przez pracownikow organizacji „Angels Among Us Pet Rescue” z Atlanty. Zdjęcie miało pomoc znaleźć nowy dom psom ze schroniska zanim zostaną uśpione…
Sami powiedzcie, czy widząc przerażenie i brak nadziei w oczach tych psow można przejść koło nich obojętnie?! Kala i Keira pokazały, co dzieje się z psami w schroniskach – boją się, że to ich ostatni dzień. Na szczęście te dwie sunie udało się uratować!

Losem Kali i Keiry wzruszyły się dwie przyjaciołki. Kobiety mieszkają w tym samym domu, więc sunie nie zostały rozdzielone i to kolejna dobra wiadomość.

Wyobrażacie sobie, że te śliczne sunie miałyby niebawem zostać uśpione? Na całe szczęście Internet ponownie przyczynił się do propagowania dobrej akcji.

Miejmy nadzieję, że z czasem uda się pomoc wszystkim psom czekającym na wyrok w schroniskach…

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *