Michael Ganchevsky jest przystojny i ulubieniec klasy, mógłby zaprosić każdą dziewczynę na bal maturalny, a ona zgodziłaby się z nim pójść. Ale na dwa tygodnie przed tym wydarzeniem ani jedna koleżanka z klasy nie otrzymała zaproszenia.
Jego babcia, Josephine, pomogła Michaelowi przygotować się do matury; powiedziała mu, że nie poszła na swoją maturę w 1961 roku. Jej rodzina była biedna, a rodziców po prostu nie było stać na zakup sukni wieczorowej dla córki.

Nie chciała iść w zwykłych ubraniach. “Lepiej żaden bal niż to”, zdecydowała wtedy. Po wysłuchaniu historii jej babci, Michael nie wahał się długo i zaprosił ją na bal jako swoją randkę. Początkowo babcia odmówiła, uważając, że jest za stara na takie wydarzenie. Ale po wielu namowach w końcu się zgodziła!

“To był najlepszy dzień w moim życiu – a wszystko dzięki mojemu wnukowi” – przyznała Josephine w wywiadzie. Uważamy, że jest niesamowicie godny!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *