Ta historia wydarzyła się w Anglii. Młoda kobieta urodziła dziecko w wieku 31 lat. To całkiem normalne, co w tym złego? Ale poznała faceta, który w momencie narodzin dziecka miał zaledwie 17 lat. Para twierdzi, że się kochają, są zwykłymi ludźmi i nie zapraszają nikogo do wchodzenia w ich związek. Według młodej matki, facet jest całkiem zadowolony z roli ojca. Jack i Katherine zaczęli komunikować się online i początkowo nie chodziło o nic poważnego. Facet nie był zakłopotany zauważalną różnicą wieku; stopniowo para zbliżyła się do siebie i nikt już nie liczył lat.

Okazało się, że musiał sam odebrać poród swojej dziewczyny. Jack nie uważa się jednak za pokrzywdzonego przez los czy oszukanego. Doskonale rozumie wartość rodziny, dzieci i bliskich, i jest zachwycony rolą ojca. Szybko rozwijający się romans nabierał tempa; w pewnym momencie tamy runęły, a para została porwana w wir namiętności. Facet miał zaledwie 16 lat, ale nie chciał skakać z kwiatka na kwiatek, był pewny swoich uczuć. Ciąża nastąpiła 7 miesięcy po rozpoczęciu romansu. Postanowili zostać rodzicami za obopólną zgodą.

I co może być karygodnego w tym, że dwoje całkiem dojrzałych i inteligentnych ludzi troszczy się o siebie nawzajem, uratowało własne dziecko i opiekuje się nim z całą możliwą odpowiedzialnością? Katherine jest już podwójną matką: jej najstarsze córki mają 5 i 13 lat. Jack dobrze się z nimi dogaduje, choć nie jest ojcem. Jack pracuje w warsztacie samochodowym, w domu wykonuje męskie obowiązki i dogaduje się z obiema dziewczynkami, nawet jeśli ich różnica wieku jest bardzo niewielka. Jak to się stało, że Jack musiał wziąć udział w narodzinach własnej dziedziczki?

Katherine wspomina, że udała się do szpitala miejskiego, gdy tylko poczuła ból. Będąc doświadczoną matką, nalegała, by tam pojechać, ale lekarze odesłali chłopców do domu. Byli pewni, że jest za wcześnie, by się martwić. Catherine próbowała się sprzeciwić, ponieważ urodziła już dwoje dzieci. W domu odeszły jej wody i poród był szybki. Nie można było zabrać jej do szpitala. Jack musiał sam urodzić dziecko swojej ukochanej pod kierunkiem głosu w telefonie. Lekarze wyjaśnili mu, co ma robić, a on to zrobił, pomimo strachu i podekscytowania. Dziecko urodziło się w domu, w jego sypialni.

Jack musiał rozebrać Katherine i w tym momencie pojawiła się główka dziecka.Katherine do dziś nie może zapomnieć, jak szlochała z podniecenia i zachwytu. Mężczyzna poradził sobie z sytuacją, w której nawet dorośli mężczyźni mdleją.Ale wszystko stało się tak, jak się stało.Jack wciąż opowiada, jak zszokowany zobaczył swoje dziecko na USG.Bicie serca na ekranie zmieniło jego życie. Dla niego nie było problemem wykąpanie dziecka, zmiana pieluszki; mógł nawet karmić dziecko butelką.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *