– “Nigdy nie powinieneś się poddawać w żadnym wieku. Należy szukać kogoś, kto może pomóc!” Ten lekarz operuje bezpłatnie pacjentów, którzy nie mogą zapłacić! Cała Ukraina powinna poznać tego wspaniałego człowieka! Vadym Shevchenko, główny ortopeda-traumatolog obwodu czerkaskiego, daje szansę na życie nawet najbardziej beznadziejnym pacjentom. Rozpoczął serię bezpłatnych operacji dla pacjentów, którzy nie są w stanie zapłacić za drogie leczenie!

Szczęśliwcy zostaną wybrani spośród tych, którzy się do niego zgłoszą. Będzie pomagał pacjentom w krytycznych sytuacjach. Lekarz sam będzie szukał na to funduszy, współpracując z mecenasami. A co najważniejsze, oprócz darmowych operacji, pacjenci będą rehabilitowani. Mówi, że będzie operował za darmo tak długo, jak będzie miał na to siłę. Bo nie wszystko w tym życiu mierzy się pieniędzmi. Dziękujemy, Vadym Viktorovych!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *