Rozwód to skomplikowany proces. Zwłaszcza jeśli rodzice próbują podzielić dziecko. Wszystkie te bitwy traumatyzują nie tylko parę, ale także ich potomstwo.Oczywiście idealnie jest, gdy były mąż i żona pozostają w dobrych stosunkach.Ten człowiek podzielił się swoim doświadczeniem na Facebooku. Jego słowa są godne podziwu i stanowią świetny przykład dla osób, które znalazły się po złej stronie małżeństwa.

Pewnego dnia podeszła do niego była żona. Poprosiła go o zakup lekarstw dla ich dziecka. Młody ojciec natychmiast spełnił prośbę i pobiegł do ich domu. Ale kiedy otworzył drzwi lodówki, aby włożyć do niej lekarstwa, jego serce zatonęło. Lodówka była całkowicie pusta. Jedynymi wyjątkami były jedzenie dla niemowląt i butelka wody. Bez wahania mężczyzna zabrał się za rozwiązywanie problemu. Bez trudu poszedł do supermarketu i kupił trochę jedzenia. Następnie napisał coś ważnego na swojej stronie na Facebooku. Powinien był zmotywować ludzi, którzy przeszli przez rozwód, do robienia dobrych uczynków:

“Moja była żona jest świetnym pracownikiem. Nigdy nie ma łatwego dnia. Jest też wspaniałą matką, zawsze troszczy się o nasze dziecko. Sama płaci czynsz i rachunki za media: prąd, wodę, telefon itp. Dzisiaj poprosiła mnie, żebym kupił jej lekarstwa. Zrobiłem to. Natychmiast. Postanowiłem też upewnić się, że mają w lodówce wystarczająco dużo jedzenia, by wystarczyło na kilka następnych tygodni. To, że nie jesteśmy razem, nie oznacza, że nie dbam o nią i jej potrzeby.

Jeśli ona jest szczęśliwa, moja córka jest szczęśliwa. I to jest dla mnie wielkie szczęście. To źle, że ktoś, kto nazywa siebie ojcem, troszczy się tylko o dziecko. To niedojrzałe. Mamy o wiele większą odpowiedzialność”. Gest tego mężczyzny jest ogromny! Mała dziewczynka jest szczęśliwa, że ma

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *