Powiedzieć, że jestem zszokowany, to mało powiedziane… Dzisiaj jechałem autobusem do Równego i byłem pod wielkim wrażeniem kierowcy tego autobusu… Pełne szacunku powitanie, każde podziękowanie spotkało się z uprzejmą odpowiedzią, a sposób, w jaki jechał autobus, moje zaskoczenie było nie do opisania…
Dwoje dzieci wysiada na przystanku, chłopiec podchodzi, aby zapłacić za przejazd i pyta kierowcę, ile ma lat. 9 odpowiedział… A ośrodki?… 15 odpowiedział chłopiec… A kierowca powiedział: “To jeden biały.” Byłem mile zaskoczony….

Kiedy jechaliśmy, kierowca ciężarówki zatrzymał nasz autobus, coś się zepsuło i musimy to naprawić, zapytał ile. Kierowca mówi: “Proszę…”.
Na następnym przystanku wsiada kobieta w ciąży i daje mi pieniądze na opłatę za przejazd, kierowca nie przyjmuje ich, mówi: “Chodź usiądź, będziesz potrzebować pieniędzy na dokumenty.” Jadę w miłym szoku…
Potem zatrzymujemy dacoit, on kładzie pieniądze i wysiada z autobusu, i co myślisz… Bohdan wzywa mężczyznę i oddaje mu pieniądze. Jestem przytłoczony, chcę tylko powiedzieć, że bardzo ci dziękuję za to, że jesteś i chciałbym, żebyśmy mieli więcej takich ludzi jak ty na Ukrainie. Niech Bóg zawsze chroni ciebie i twoje rodziny….

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *