Screenshot

Tak jak Oksana miała nadzieję, jego sielanka z młodą dziewczyną nie trwała długo. Oksana dowiedziała się, że jej mąż ma romans po dziesięciu latach małżeństwa z Michaiłem. Ostatnio wyczuwała, że coś jest nie tak. Zaczął późno wracać do domu, był niemiły dla żony i unikał rozmów do woli. Ale zachowała swoje myśli dla siebie, mając nadzieję, że to tylko chwilowe. Należy zauważyć, że Oksana była doskonałą gospodynią domową, utrzymywała dom w porządku, dobrze gotowała, a dzieci otrzymywały od niej dużo uwagi.
Jednocześnie nie została w domu, chociaż jej mąż dobrze dbał o rodzinę, nie chciała zamienić się w banalną gospodynię domową i pracowała dla przyjemności, nie wysilając się. Ale Oksana była również bardzo atrakcyjna, nigdy się nie zawiodła i często odwiedzała salon piękności. A jej samorozwój był w porządku, uwielbiała czytać i uprawiać fitness. Wyglądała dobrze, była zaangażowana w samorozwój, budowała karierę, a jednocześnie nadal dobrze radziła sobie z pracami domowymi. Jej Michaił rozumiał to wszystko i doceniał swoją żonę, zwłaszcza że pobrali się z miłości.

I wszystko było z nimi w porządku – żyj i pozwól żyć. Dopóki nie pojawiła się druga kobieta. Kiedy Oksana się o tym dowiedziała, była oczywiście bardzo zdenerwowana, ale nie straciła ducha i nie załamała rąk. Zaczęła analizować sytuację i doszła do wniosku, że kobiety takie jak ona nie kładą się na drodze. Zdała sobie sprawę, że nowa pasja jej męża ma nad nią tylko jedną przewagę – młodość. I niewiele mogło z nią konkurować pod tym względem. Jednak będąc inteligentną osobą, Oksana zdecydowała, że tę zaletę można przekształcić w wadę, ponieważ młodość jest oznaką braku doświadczenia.

Bycie dobrą żoną i matką rodziny, świetną gospodynią, nie jest łatwe. Bardzo ważne jest również, aby mieć dobry temperament, znać nawyki wszystkich mężczyzn i umieć ich zadowolić. I właśnie te atuty miała w ręku oszukana żona. Oksana postanowiła więc: niech młoda dziewczyna Michaiła zachęci go na wszystkie te sposoby, a ona zobaczy, co się stanie. Odważna kobieta wykonała ruch koniem: nie umówiła się na spotkanie, ale zasugerowała mężowi, aby przyprowadził swoją nową dziewczynę do ich domu, a ona przeprowadzi się do domu swojej matki, zostawiając dzieci. Mężczyzna był oczywiście bardzo zaskoczony, ale ucieszył się z takiego rozwiązania.

Tak jak Oksana miała nadzieję, jego związek z młodą dziewczyną nie trwał długo. Przede wszystkim nie była dobrą kucharką i nie chciała tego robić codziennie. Kiedy Michaił czekał rano na prezent, ona wykonywała zabiegi kosmetyczne. Musieli też jadać na mieście w restauracji. Jednocześnie nie miała zamiaru wyzdrowieć. Powiedziała Michaiłowi, że ma wystarczająco dużo pieniędzy, aby nie obciążać jej niepotrzebnymi obowiązkami domowymi i dziećmi.

Zafascynowany swoją młodą damą, trzy tygodnie później pokazał jej drzwi i poszedł do domu swojej żony, aby przeprosić. Dziewczynie również nie podobało się mieszkanie z nim. Powiedziała, że był zbyt przepraszający. Mąż Oksany dostał nauczkę na całe życie i nigdy więcej nie patrzył na innych mężczyzn, zdając sobie sprawę, że jego żona jest prawdziwym skarabeuszem. Oksana wybaczyła mężowi, choć teraz zrozumiała, że w życiu rodzinnym nie ma miejsca na samozadowolenie. Żona powinna być zawsze w formie i bez względu na to, co się stanie, powinna być na to gotowa!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *