Przez długi czas nie mogłem pozwolić innym kobietom zbliżyć się do mnie po mojej żonie, cały czas przeżywałem jej stratę. A kiedy trochę się opamiętałem i poczułem, że mogę wpuścić do swojego życia nową osobę, mój syn za każdym razem próbował ją wyprosić. Pewnego dnia wróciłem z pracy i zobaczyłem w domu obcą dziewczynę. Ona i mój syn malowali – Misza, gdzie jest twoja niania? – Tato, coś się stało i musiała natychmiast wyjść. Dzwoniła do ciebie, ale nie odbierałeś. Więc poprosiła naszą nową sąsiadkę, żeby ze mną posiedziała. – Cześć, jestem Daria. – Tato, proszę, pozwól jej zostać z nami. W domu ma bardzo złego wujka, który ją bije. Syn mi powiedział – Synu, to nie jest żart. Ona ma mamę.

Dosłownie dwie minuty później otrzymaliśmy telefon do drzwi. To była matka dziewczynki. Przeprosiła, pocałowała córkę i wyszły. Dwa tygodnie później, w środku nocy, zadzwonił dzwonek do drzwi. Ta sama przestraszona dziewczyna i jej córka ponownie stanęły na progu. Niemal szeptem dziewczyna powiedziała i zemdlała. Próbowałem przywrócić ją do życia, a w międzyczasie jej córka bawiła się z moim synem. Kiedy dziewczyna w końcu ocknęła się, zaczęła wołać swoją córkę i nie uspokoiła się, dopóki nie zobaczyła jej całej i zdrowej. Podziękowała mi za pomoc i powiedziała, że poznała tego mężczyznę na portalu randkowym. W korespondencji był bardzo miły, ale kiedy zaczęli mieszkać razem, wszystko potoczyło się zupełnie inaczej. Dużo pił i szukał pretekstu, by pobić dziewczynę i jej córkę.

Ten łajdak zabrał jej wszystkie dokumenty i pieniądze, aby ona i jej córka nie mogły go opuścić. Postanowiłem jej pomóc i zaproponowałem, że zostanę z nami. Udało mi się odzyskać dokumenty i pieniądze od mężczyzny z trudem, ale jednak. Zostały u nas przez tydzień, a kiedy miały wyjechać do swojego rodzinnego miasta, nie mogłam ich puścić. Ponieważ w tym krótkim czasie Elena zajęła bardzo ważne miejsce w moim sercu. Czułem, że to było odwzajemnione. Poza tym mój syn też bardzo ją lubił. Okazało się, że los sam mnie znalazł, pukając do moich drzwi.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *