Kiedy mężczyzna się żeni, bardzo ważne jest, aby jego matka i żona się dogadywały, ponieważ są to dwie najważniejsze kobiety dla niego.Yura nie mógł spać, więc postanowił zrobić coś, aby się zająć. Chciał oderwać myśli od faktu, że rano zostanie żonatym mężczyzną. Wielu mężczyzn doświadcza w tym dniu silnego podniecenia. Czas mijał bardzo powoli. Yura zatracił się w myślach. Potem zauważył, że nadszedł czas, aby założyć garnitur ślubny i przygotować się do ołtarza. Kiedy założył marynarkę, natychmiast poczuł coś w wewnętrznej kieszeni. Pierwszą rzeczą, o której pomyślał, było to, że był to jakiś szczegół, który został umieszczony w marynarce w sklepie. Kiedy Yura go wyciągnął, był naprawdę zaskoczony. Była to koperta od jego matki, a na niej napisano starannym pismem: “Do mojego syna. Przeczytaj to, zanim się ożenisz”. Pan młody był zdenerwowany, bardzo bał się otworzyć kopertę.

Bał się, że ta koperta może zawierać jakieś nieprzyjemne wieści, które sprawią, że zmieni zdanie na temat ślubu. Yura otworzył ją i zaczął czytać: “Mój synu! Dziś robisz ważny krok w swoim życiu! Tworzysz nową rodzinę! Jeśli nie masz wątpliwości, a twoje serce jest czyste, jeśli jesteś gotów zrobić wszystko, aby twoja przyszła żona czuła się kochana i szczęśliwa, to słuchaj każdego słowa, które powiem. Daj jej całą swoją miłość i ciepło, traktuj ją jak królową. Wiedz, że masz w rękach cenny skarb! Nie krytykuj jej za wygląd, bo są dni, kiedy schodzi on na dalszy plan. Wysłuchaj jej, pomóż w trudnej chwili, nawet jeśli Cię o to nie prosi. Pamiętaj, że wszystkie kobiety są bardzo delikatne i muszą czuć się chronione. Niech nigdy nie dochodzi do kłótni o pieniądze. Nie rób wyrzutów swojej żonie i nie licz każdego wydanego grosza. Pamiętaj, że szczęście tkwi w prostych rzeczach, a nie w pieniądzach!

Zawsze upewnij się, że uśmiech na jej twarzy nie zniknie, jej oczy są pełne miłości i szczerych uczuć do ciebie, doceń to i pielęgnuj! Nie mów jej niegrzecznych słów, gdy jesteś zły, nie rób rzeczy, których możesz później żałować. Pamiętaj, że uraza może być głęboko zakorzeniona w jej duszy i bardzo trudno będzie ją wykorzenić. Nie szukaj pocieszenia u innych kobiet – to niski czyn. Tylko twoja żona będzie ci droga! Na świecie jest wielu samowystarczalnych i wspaniałych mężczyzn, ale żadnego z nich nie można porównać do twojego ojca i ciebie! Największą radością dla każdego człowieka jest jego rodzina i dom, w którym panuje pokój i harmonia.mądrze buduj swoje szczęście. Ale nigdy nie zapominaj o swoich rodzicach. Kochamy Cię! Wszystkiego najlepszego dla ciebie, mamo”. W oczach Yury zaczęły pojawiać się łzy. Był bardzo szczęśliwy, że ma tak niesamowitą mamę. A dziś jego radość podwoiła się, ponieważ teraz będzie miał tego, dla którego jest gotów zrobić wszystko na świecie! Podobał ci się list od matki pana młodego?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *