Pewnego ranka Kirill wracał do domu z nocnej zmiany. W drodze do domu zauważył dziwną scenę. Czuł, że coś jest nie tak i postanowił to sprawdzić. W drodze do domu zobaczył mężczyznę z dziewczynką w wieku około 10 lat. Wszystko byłoby w porządku, ale dziewczynka miała bardzo przestraszone oczy, a mężczyzna trzymał ją za nadgarstek zamiast za rękę. Widać było, że mocno ją ściskał. Następnie poszedł w ich kierunku. Szedł powoli.

Jakby i tak musiał iść w tym kierunku. Idąc, zachodził w głowę, co może kryć się za tak dziwną parą. Gdy był już najbliżej jak mógł, zauważył jak dziewczyna wypowiada ustami zdanie, które brzmiało jak “pomóż mi”. Kirill nie miał czasu do stracenia. Musiał błyskawicznie zdecydować, co robić dalej, inaczej byłoby za późno. Wiedział już, że dziewczyna nie jest jego córką, siostrą ani siostrzenicą.

Kirył nie do końca rozumiał, dlaczego zdecydował się to zrobić, ale wtedy wyrwał dziewczynkę mężczyźnie. Dosłownie wyrwał dziecko z ramion mężczyzny. Stanął przed dziewczynką, aby poczuła się bezpiecznie i zapytał ją głośno i wyraźnie: “Kim on dla ciebie jest? Dziewczynka tylko wzruszyła ramionami, a po jej policzkach pociekły łzy. Mężczyzna ponownie spróbował podnieść dziecko, ale Kirill był nieugięty. Pierwsza nie powiodła się. Wtedy Kirył zawołał do mężczyzny, ale ten uciekł. Kirill pobiegł za nim, by złapać go przed przybyciem policji. Wszystko się udało. Rodzina dziewczynki nigdy nie przestaje dawać Kirillowi prezentów i dziękować mu, ponieważ gdyby nie Kirill, nikt nie wiedziałby, co stałoby się z biedną dziewczynką.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *