Niedawno skończyłem 70 lat. Tak się złożyło, że moja żona nie dożyła moich urodzin, zmarła. W dniu uroczystości byłem otoczony przez moich synów – mam ich trzech – ich żony i wnuki. Całe życie chciałem mieć córkę, a teraz proszę moje dzieci o wnuczkę. Obiecały. Następnego dnia poszedłem na cmentarz mojej zmarłej żony. Spotkałem tam żonę mojego starego przyjaciela. Okazało się, że mój przyjaciel też niedawno zmarł. Zaczęliśmy rozmawiać i wspominać naszą młodość. Usiedliśmy w kawiarni, a ona zapytała mnie. -“Marat, umawiałeś się kiedyś z mołdawską dziewczyną. Dlaczego tak się nie stało?

-“Tak, to były inne czasy. Jej rodzice chcieli, żeby ich córkę poślubił Mołdawianin, a ja chciałem Tatara. -I rozmawiasz ze swoją córką? Jaką córką? Twoja córka ma na imię Mara. Kiedy twoja dziewczyna dowiedziała się, że jest w ciąży, jej rodzice wysłali ją do wioski. Kiedy dowiedziała się, że ożeniłeś się z inną kobietą, postanowiła nic ci nie mówić. Spieszyłam się do domu, nie wiedziałam, jak powiedzieć o tym dzieciom, myślałam, że osądzą mnie za próbę odnalezienia córki. Ale moje dzieci wsparły mnie, mówiąc, że zawsze marzyły o siostrze. Zaczęliśmy jej szukać. Okazało się, że moja mołdawska siostra mieszka w Rosji. Poszukiwania stały się łatwiejsze, łatwiej było nam je znaleźć, znaliśmy ich imiona i nazwiska.

Zrobiło mi się niedobrze i położyłem się do łóżka. Myślałam, że muszę się wydostać. Tydzień później obudziłam się w szlafroku, mój mąż leżał obok mnie. -Dobrze się spisałaś, udało ci się. – “Musiałem, szukam córki. Wszyscy w domu na mnie czekają. – “Zauważyłem, że wasz obóz Cyrusa nie zamierza się tu rozproszyć. Lyari już przysięga, że twoja rodzina zbiera się codziennie pod oknem. Nawiasem mówiąc, są tam teraz. Mój mąż pomógł mi podejść do okna. Były tam moje dzieci, ich żony, moje wnuki, starsza kobieta z córką i czarnowłosa dziewczynka biegająca dookoła, mała dziewczynka, piękna. Mam wnuczkę!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *