-“Jesteś pewna, że nie jest z tobą dla pieniędzy”, zapytał ojciec Nikii, ubrany w drogi garnitur i nalewający sobie koniaku. -“Oczywiście, tato. Stas i ja kochamy się, a on nie wie, kim jesteś. -Jesteś taka naiwna, córko… chcesz, żebyśmy go sprawdzili? Tato, szanuję swój wybór, po co go sprawdzać? -Cóż, jeśli go szanujesz, to nie masz się czego obawiać. Jeśli zda test, zapłacę za ślub i przyjmę Stasia do naszej firmy. -Co mam zrobić? Zadzwoń do niego i powiedz, że wyjeżdżasz na tydzień do innego kraju. Podobno będziesz brał udział w jakichś kursach. Ty i ja będziemy go śledzić za pomocą ukrytych kamer. Musiałam spełnić warunki ojca. Nika naprawdę chciała udowodnić, że Stas był naprawdę najlepszy i że jej tata mylił się co do niego.

Test rozpoczął się następnego dnia. Stas siedział w barze, gdy podeszła do niego długonoga blondynka. Ta dziewczyna była fałszywą aktorką. Zaczęła rozmawiać ze Stasiem, podczas gdy Nika obserwowała ją z kamer. -“Widzisz, córko. -To nic nie znaczy, tato. Oni tylko rozmawiają. -Aktorka powiedziała mi, że Stas przedstawił się jako wolny facet szukający przygód. Ja mu ją zapewnię. Wieczorem Stas zadzwonił do dziewczyny i zaczął opowiadać, że jest bardzo zmęczony pracą i bardzo za nią tęskni. -Jeśli się nudzisz, wyjdź z przyjaciółmi i usiądź gdzieś. -Nie, nigdzie się bez ciebie nie ruszam – oświadczył dumnie Stas. Następnego dnia znalazł się w pokoju hotelowym z tą samą aktorką. Dziewczyna poszła do sąsiedniego pokoju, udając, że bierze prysznic. W tym czasie Stas szybko zdjął ubranie.

Jednak po 10 minutach znudziło mu się czekanie i postanowił sam zajrzeć do kabiny prysznicowej. Okazało się, że to wcale nie był prysznic, tylko drugi pokój, w którym siedziała Nika, jej ojciec i dwóch strażników. Stas natychmiast naciągnął na siebie prześcieradło: – “Nika… Wyjechałaś” – powiedział Stas drżącym głosem. “Zapomnij o moim numerze i o mnie… a jeśli zdecydujesz się ponownie pojawić w moim życiu, mój tata pomoże mi się ciebie pozbyć” – powiedziała Nika zimnym tonem i wyszła z pokoju. W samochodzie płakała w ramię ojca. -“Dlaczego on to zrobił, co przegapił?” “Nika, kochanie… dlaczego jęczysz o tym draniu? Pozwól, że przedstawię ci mojego nowego partnera biznesowego. To miły, atrakcyjny facet i zdecydowanie nie potrzebuje moich pieniędzy. -Nika otarła łzy i pojechali dalej.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *