Gdy Alla wsiadła do pociągu, zaczęła zastanawiać się nad swoim życiem w tym roku. Płakała, ponieważ nie mogła powstrzymać łez. Spotykała się z Pashą i postanowili się pobrać. Chcieli założyć rodzinę i zamieszkać we własnym domu. Jej teściowa prawie nosiła ją na rękach, a babcia wyraziła radość z powodu wnuka. Tylko bliscy krewni uczestniczyli w małej uroczystości weselnej. Wynajęli dom, a za kilka lat zamierzali zaciągnąć zagraniczną pożyczkę. Pasha był zachwycony, gdy dowiedział się, że Alla tak szybko zaszła w ciążę. Na początku Alla czuła się fantastycznie, a badanie USG wykazało, że urodzi chłopca.

Podczas drugiego badania lekarz stwierdził problemy z sercem dziecka. Zanim było za późno, lekarz zasugerował sztuczny poród. Ale Alla nie chciała o tym myśleć. Wyznała swoje obawy mężowi, a on powiedział: “Nie chcę syna w waleedzie”. Alla nie zmieniła zdania. Jej mąż natychmiast zamieszkał z matką. Alla miała nadzieję, że jej mąż zmieni zdanie i wróci, ale zamiast tego odwiedziła ją teściowa. “Nie psuj życia mojemu synowi, proszę! Wychowasz syna sama!” Alla zdała sobie sprawę, że nie otrzyma żadnej pomocy od krewnych męża. Jedyną nadzieją była jej własna babcia. Postanowiła wrócić do miasta, w którym mieszkała jej babcia.

Pomimo tego, że do miasta było jeszcze 30 minut, Alla poczuła silny ból w brzuchu. Była w trakcie porodu i musiała natychmiast udać się do szpitala. Kiedy jej syn został zabrany na badanie, Alla płakała. Rano odwiedził ją kardiolog, który zapewnił ją, że jej syn jest całkowicie zdrowy. “Lekarze popełnili błąd.” – Mówisz mi prawdę, prawda? – Tak! Będziemy go nadal monitorować. – Dziękuję, doktorze. Alla natychmiast uszczęśliwiła babcię, dzwoniąc do niej. Po wypisie dziewczyna wróciła do swojej rodzinnej wioski. Po tej wspaniałej wiadomości Pasza i jego matka przyszli do niego i zaczęli prosić o ułaskawienie. Tylko Alla powstrzymała się od spotkania z nim. Pozwalała byłemu mężowi widywać się z synem tylko od czasu do czasu.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *