W tym roku kończę 19 lat, ale w tym wieku mam już syna. Mój syn ma półtora roku. Jego biologiczny ojciec nie wie o istnieniu dziecka, ponieważ uznałam to za konieczne. Kiedy dowiedziałam się o ciąży, podjęłam decyzję i szybko rzuciłam pracę. Unikałam spotkań z ojcem mojego dziecka. Było to dla mnie trudne i długo zastanawiałam się, czy podjęłam właściwą decyzję. Oczyściła mnie jednak myśl, że gdyby wiedział o istnieniu mojego syna, mógłby wychować moje dziecko. Nikita jest ojcem mojego syna, pochodzi z bogatej rodziny, a ja jestem prostą dziewczyną, nie mam nic i nie mam rodziców, ponieważ od dzieciństwa jestem sierotą.

Jestem dziewczyną, która nie ma nikogo, kto mógłby mnie chronić. Po długim czasie moje życie osobiste zmieniło się i rozpoczęłam związek z mężczyzną. Jest bardzo prostym, zwykłym pracownikiem w fabryce, zajmuje się spawaniem. Ostatnio zaczęłam zauważać, że ciągle mam mdłości, zrobiłam test i okazało się, że jestem w ciąży. Chociaż wiem, że nie możemy sobie pozwolić na dwójkę dzieci, nasze finanse w ogóle na to nie pozwalają, nadal chcę tego dziecka. Ale mam myśli, że mój mąż po prostu zniknie z mojego życia po usłyszeniu tej wiadomości.

Jak mam sobie poradzić z dwójką dzieci, nie pracuję i jak mam znaleźć pracę, żeby utrzymać małe dziecko? Co z urlopem macierzyńskim? Nie mogę też zdecydować, czy pozbyć się dziecka. Choć dla mnie jest to grzech, to czy nie gorsze jest skazywanie dzieci na życie w głodzie i czy mój syn lub córka będą w przyszłości wdzięczni za uratowanie im życia? Nie wiem, co robić. Mój umysł jest wyczerpany, moje myśli zżerają mnie od środka. Czasami wydaje mi się, że nie ma wyjścia.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *