Pewna matka powiedziała kiedyś do swojego syna: “Synu, musisz zawsze pamiętać, że cię kocham. Jesteś najważniejszy w moim życiu. Możesz do mnie przyjść, gdy tylko potrzebujesz pomocy i wsparcia. Powinieneś wiedzieć, że cieszę się, gdy prosisz mnie o pomoc. Nie musisz dzwonić do mnie wieczorami. Powinieneś spędzać ten czas z żoną. Możesz dzwonić do mnie w ciągu dnia, bez żadnego powodu. Poczuję się lepiej, jeśli będę wiedział, że nic ci nie jest. Nigdy nie krzycz na swoją żonę ani na mnie. Pamiętaj, że serce kobiety jest bardzo wrażliwe. Pamiętaj, że kobieta nie jest służącą.

Nie musi po tobie sprzątać, gotować ani prać. Wszystko, co dzieje się w rodzinie, powinno pozostać w rodzinie. Nie mów nikomu o tym, co dzieje się w domu. Nigdy nie porównuj swojej żony do nikogo. Bądź wdzięczny za to, co masz. Nie narzekaj na swoją żonę nikomu, nawet mnie. Po prostu ją doceniaj, a wszystko się ułoży. Jeśli kiedykolwiek zachoruję, nie zapomnij o mnie. Pamiętaj, aby o mnie myśleć i czasami mnie odwiedzać. Ale jeśli twoja żona zachoruje, nie opuszczaj jej. Kiedy ślubujesz miłość i wierność, od tego momentu najważniejszą osobą w twoim życiu jest twoja żona.

Jeśli twoja żona prosi cię o zrobienie czegoś – zabranie jej nad morze, kupienie jej butów – milcz. Jeśli poprosi cię po raz drugi, powiedz jej, co myślisz. A jeśli poprosi cię po raz trzeci, zrób to, o co cię prosi. Nigdy nie krytykuj krewnych swojej żony, zwłaszcza jej rodziców. Pamiętaj, że dali ci osobę, z którą będziesz do końca życia. Nie zapominaj o świętach. Zapisz je, jeśli masz problemy z zapamiętaniem dat. I koniecznie pogratuluj swojej żonie. Nie musisz dawać wymyślnych prezentów: tabliczka czekolady lub mały bukiet wystarczą na każdą okazję. Jeśli posłuchasz moich słów, na pewno będziesz szczęśliwy”.

 

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *