Iryna i Oleg byli przyjaciółmi z dzieciństwa, odkąd poszli razem do szkoły. Irina była podziwiana przez wszystkich w wiosce za swoją urodę, podczas gdy Oleg był przystojnym facetem, który miał oczy tylko dla Iriny. Oboje mieli kochających rodziców, którzy potajemnie rozmawiali o ich nadchodzącym ślubie. Jednak po ukończeniu szkoły Iryna zdecydowała się opuścić wioskę i studiować księgowość w mieście, podczas gdy Oleh wstąpił do wojska. Z biegiem czasu Iryna przestała pisać do Oleha, a ich związek ostatecznie się rozpadł.

Kiedy Oleh skończył służbę, wrócił do domu, a kilka dni później zmarł jego ojciec. Jego matka czekała, aż Iryna przyjedzie ich odwiedzić, ale Iryna nigdy nie przyjechała. Rodzice Olega również nie spieszyli się, by odwiedzić rodzinę Iriny. Miesiąc później Oleg sam poszedł odwiedzić Irinę, ale powiedziano mu, że wyszła za mąż. Mijały lata, a Oleg trzymał się na uboczu, skupiając się na pracy. Pewnego dnia w Sylwestra Irina przyjechała do wioski ze swoim nowym mężem, a Oleg był zszokowany ich widokiem.

W wiosce rozeszły się plotki, że Irina poślubiła mężczyznę dla jego pieniędzy. Wkrótce potem doszło do tragedii: mąż Iriny zginął w wypadku samochodowym niedaleko wioski. Iryna i jej matka wróciły do wioski, a Oleg odwiedził je, by złożyć kondolencje. Irina wciąż była zakochana w Olegu, więc jej matka poprosiła go, by znów ją odwiedził. Oleg odmówił, mówiąc, że matka go potrzebuje. Ale Oleg i tak przyjechał. Irina przeprosiła go za pogoń za lepszym życiem.

Przyznała, że przez cały czas kochała Olega, ale uważała, że ich miłość z dzieciństwa nie była poważna. Pomimo deklaracji miłości Iryny, Oleg zdecydował się pozostać w wiosce, aby opiekować się matką, która była dla niego jedynym priorytetem. Oleg pozostał wierny swoim zasadom i robił to, co uważał za najlepsze dla swojej rodziny. Wolał skupić się na tym, co naprawdę ważne w życiu, niż gonić za czymś, co nie było mu pisane.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *