Kolya późno wracał do domu, gdy usłyszał płacz dziecka; instynktownie odwrócił się i pomyślał, że zobaczy matkę z dzieckiem, ale na ulicy nie było nikogo. Z jakiegoś powodu mężczyzna chciał wierzyć, że płacz dziecka dochodził z czyjegoś otwartego okna, choć trudno było w to uwierzyć, ponieważ była ostra zima. Wyjrzał i zauważył, że obok zbiornika leży dziecko owinięte w ubrania i stare koce.

Delikatnie podniósł dziecko i pobiegł do domu z dużą prędkością, aby dać mu szansę na rozgrzanie się. Mężczyzna próbował opiekować się dzieckiem od rana do nocy; ponieważ robił to po raz pierwszy, poprosił o pomoc matkę. Rano mężczyzna poszedł z dziewczynką do Domu Dziecka, gdzie jedna z opiekunek westchnęła ciężko, gdy mężczyzna opowiedział jej całą wczorajszą historię. Kolya nie chciał zostawiać dziewczynki i często ją odwiedzał, przynosząc jej prezenty i bawiąc się z nią, ale nie mógł jej zabrać, ponieważ pracował od rana do nocy i nie miał w domu nikogo, kto mógłby się nią zająć.

Dziewczynka nazywała go “tatą” i groziła wszystkim w przedszkolu, że jeśli ktokolwiek odważy się ją obrazić, jej tata szybko się z nim rozprawi. Kolya również nie zapomniał o swojej córce i przygotowywał się na moment, w którym będzie mógł zabrać ją do domu. Córeczko, mam dla ciebie niespodziankę, ale w tym celu musisz pożegnać się z przyjaciółmi! Wracamy do domu, mama tam na nas czeka! powiedział pewnego dnia mężczyzna do 3-letniej dziewczynki.

 

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *