Nadiia była bardzo… osobliwą dziewczyną. Była o głowę wyższa od wszystkich mężczyzn w wiosce i miała więcej siły niż większość z nich. Nadia mogła pracować w polu, czerpać wodę ze studni i pomagać matce w męskich pracach domowych, ponieważ nie miała ojca i była przyzwyczajona do dbania o siebie i swoją rodzinę od najmłodszych lat. Z oczywistych powodów Nadia nie miała wielu zalotników. Wielu nawet nie sądziło, że kiedykolwiek wyjdzie za mąż. Pewnego razu przyjaciółka Nadii zaprosiła ją na swój ślub jako druhnę. Nadia nie chciała iść, ale jej matka nalegała, aby jej córka rozpuściła włosy i wyszła. Na weselu była muzyka na żywo.

Nadia zauważyła jednego z członków zespołu, basistę, ale nie spodziewała się, że zwróci na nią uwagę, ponieważ, szczerze mówiąc, Nadia nie pachniała kobieco. Dwa dni po ślubie do drzwi Nadii rozległo się pukanie. Jej matka podeszła do drzwi: “Kto tam?”, zapytała. “Teściowie”, odpowiedzieli zza drzwi, “otwieraj szybko!”. Nadia była jedynaczką, więc jej matka była bardzo zaskoczona, że ma takich gości.

Kiedy Nadia zobaczyła, kto przyszedł, by ją poderwać, była zaskoczona. Nie, to nie był basista, ale perkusista, niski, chudy facet o imieniu Ivan. Za radą matki Nadia zgodziła się poślubić Ivana, ponieważ wiedziała, że to nie ona stoi w kolejce do jego poślubienia. Ślub odbył się w domu Nadii, tylko z najbliższymi osobami.

Jedynymi członkami rodziny Ivana były jego matka i siostra, więc nie było zbyt wielu gości. Potem wszyscy w wiosce rozmawiali i śmiali się z pary, ponieważ Ivan i Nadia wyglądali razem bardzo zabawnie: wysoka, szeroka dziewczyna i chudy Ivan. Kiedy para miała syna, Nadia stała się piękniejsza. Stała się delikatniejsza i bardziej kobieca, a wszyscy zaczęli jej zazdrościć, mówiąc, że Ivan jest takim przystojnym mężczyzną: zbudował dom od podstaw, a jego żona stała się piękniejsza wraz z nim. Ivan i Nadia niedawno świętowali swój diamentowy ślub.

Z wiekiem Nadia stała się prawie tego samego wzrostu co jej mąż. Podczas uroczystości powiedziała, że na początku płakała każdej nocy z powodu słów i kpin mieszkańców wioski, ale teraz zdaje sobie sprawę, że nie ma lepszego mężczyzny niż jej Ivan.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *