Przed ślubem moja córka była w wielu związkach. Oczywiście, że tak – jest inteligentna i piękna. Nadal nie mogę zrozumieć, dlaczego wybrała tego konkretnego faceta. Starałem się jak mogłem, aby odwieść córkę od ślubu, ale nie chciała mnie słuchać. Ponadto mój przyszły zięć nie ukrywał, że był w innych związkach. Serio? Spotyka się z dwiema dziewczynami i obie ciągnie za makaron? Niedługo potem moja córka powiedziała mi, że jest w ciąży. Jej chłopak zerwał z drugą dziewczyną i powiedział, że wkrótce się pobiorą.

Miałem wnuka w drodze. Wszystko było klasyczne: zięć pracował, córka była w domu opieki. Kiedy mój wnuk miał 3 lata, córka znowu powiedziała mi, że spodziewa się dziecka. Tym razem była to dziewczynka. Starałem się często odwiedzać nowożeńców, aby pomóc córce w pracach domowych i przy dzieciach. Za każdym razem było mi przykro, że moja córka jest taka zmęczona i wyczerpana. Pewnego dnia pracowałam do późna i postanowiłam, że tym razem nie pójdę do córki.

Poszłam na spacer do parku. Gdy szłam alejką, zobaczyłam zięcia, który szedł, trzymając za rękę dziewczynę. Potem usiedli na ławce i zaczęli się całować. Chciałem do niego podejść i uderzyć go w twarz, ale powstrzymałem się i zszedłem ze ścieżki. Długo zastanawiałem się, czy powiedzieć o tym mojej córce. Z jednej strony była to wyraźna zdrada, ale z drugiej moja córka wiedziała, za kogo wychodzi.

Następnego dnia, kiedy poszedłem do domu mojej córki i usiedliśmy, aby napić się herbaty, zaczęła chwalić swojego męża, mówiąc, że pracuje od rana do późnego wieczora, aby utrzymać rodzinę. Każdego dnia coraz trudniej jest mi milczeć. Nie mam pojęcia, co robić w tej sytuacji. Mój zięć wydaje się normalnie utrzymywać rodzinę, a jeśli powiem o wszystkim córce, a ona wniesie pozew o rozwód, gdzie pójdzie z dwójką dzieci? Mam małe mieszkanie, regularną pensję, a córka jest w decreté – chociaż nie ma praktycznie żadnego doświadczenia zawodowego. A może powinienem porozmawiać z zięciem i spróbować go nauczyć? Chociaż to raczej nie zadziała, jeśli moja żona nie poradzi sobie z dwójką małych dzieci.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *