Ponieważ Angela była w ciąży, ona i Andriy mieli się pobrać. Nie kochali się, ale kiedy ich ojciec dowiedział się o jej ciąży, ślub był nieunikniony. Mieli zaledwie dziewiętnaście lat. W wieku dziewiętnastu lat zostali rodzicami. Po urodzeniu dziecka Angela stwierdziła, że nie jest gotowa na macierzyństwo. Zabrała kilka rzeczy i wyszła z domu. Nikt jej więcej nie widział. Początkowo Andrii nie rozumiał, dokąd poszła Angela. Ale po jej zniknięciu całe miasto zaczęło o tym mówić. Andrij natychmiast postanowił udać się do rodziców dziewczyny, ponieważ myślał, że Angela poszła do nich. Ale rodzice nie wiedzieli, gdzie jest ich córka.

Wszyscy świadkowie widzieli ją po raz ostatni na stacji. Wsiadła do autobusu i odjechała. Policja i jej poszukiwania nie przyniosły żadnych rezultatów. Andrii postanowił, że nie porzuci syna. Razem z dziadkami postanowił wychować syna. Kilka miesięcy później Andrij poznał dziewczynę. Kiedy dowiedziała się, że Andriej ma syna, była zaskoczona. Andriej zastanawiał się, czy będzie w stanie wychować czyjeś dziecko. Dziewczyna odpowiedziała, że dziecko jej ukochanego mężczyzny nie może należeć do kogoś innego. Andrei chciał jakoś rozwieść się z Angelą, więc zebrał dokumenty, aby uznać ją za zaginioną.

Andrii ożenił się z tą dziewczyną. Yana stała się bardzo dobrą matką dla Nikity. Była bardzo dobrą żoną. Wspierała męża przez cały czas, gdy miał trudności. Na początku były trudności finansowe, ale potem już ich nie było. Kupili duży dom, a Yana urodziła córkę. Andrii martwił się, że Yana będzie kochać córkę bardziej niż Nikitę. Ale Yana kochała ich tak samo. Pewnego dnia Andrii spotkał Angelę w firmie, w której pracował. Była tam głównym prawnikiem. Angela nawet nie zapytała o syna. Po spotkaniu Andriej był bardzo szczęśliwy, że ma tak wspaniałą rodzinę.

 

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *