Z trudem dowlokłem się do przystanku, a potem wsiadłem do autobusu i usiadłem na pierwszym siedzeniu. Moje ciało bolało ze zmęczenia. Odmawiało mi posłuszeństwa. Odkąd straciłem pracę w biurze, wszystko stało się trudne. Miałem dobrą pozycję, a moja rodzina niczego nie potrzebowała. Ale zostałem zwolniony z powodu oszczerstw kolegi. Ponieważ byłem jedynym żywicielem rodziny, znaleźliśmy się w dość trudnej sytuacji.

Ale mój przyjaciel uratował mnie, oferując mi pracę na budowie. Nie mogłem pozwolić, by moje trzy córki i żona głodowały, więc się zgodziłem. Praca była bardzo ciężka fizycznie, ale płaca była przyzwoita. Wracałem do domu bardzo zmęczony, kiedy przede mną pojawiła się piękna kobieta, nawet dziewczyna. Była bardzo zadbana i dobrze ubrana. Zatrzepotała rzęsami i wydęła wargi: “Człowieku, ustąpisz mi miejsca? Cieszę się, że jestem dżentelmenem, ale w tej sytuacji nie mógłbym fizycznie długo wytrzymać.

Kiedy jej odmówiłem, ludzie wokół zaczęli na mnie krzyczeć i szydzić. Starsze panie mruczały pod nosem, że jestem źle wychowaną kozą, a kobiety patrzyły na mnie z dezaprobatą. Mężczyzna obok mnie ustąpił miejsca tej dziewczynie, plując w moim kierunku. Nie miałam siły w żaden sposób zareagować, ale było to bardzo nieprzyjemne. Myślę, że zanim się kogoś tak ostro potępi, trzeba najpierw zrozumieć wszystkie szczegóły.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *