Dwóch majorów za nią zaczyna wariować, wzdychać, przewracać oczami i kręcić głowami. Ogólnie jest to obrzydliwy obrazek. Stoję w kolejce do następnej kasy i czuję silną potrzebę zapłacenia 18 hrywien za moją babcię, aby nie musieć oglądać zniekształconych twarzy tej pary. “Jak długo możesz to robić?” kasjer, który również nie był Ukraińcem, ale wyglądał na Azjatę, oszalał: “Policz monety, a potem wróć!”. Z tymi słowami kasjerka odepchnęła jabłka na bok i zaczęła obsługiwać tę samą parę. “Och, to niedorzeczne!” silikonowa dama przewróciła oczami, “Kto ją tu wpuścił? I po co? Ona nie ma pieniędzy!” oburzyła się, wskazując na staruszkę.

– “Tak,” przytaknął jej chłopak, “Dlaczego ich tu wpuszczają?” “Och!” kasjerka machnęła ręką, “Z powodu tych promocji dla emerytów, jest ich tu tak wielu, że nawet sobie nie wyobrażasz! Ciągle przychodzą i przychodzą, mam tego dość!”. “Szczęka mi opadła od takiego chamstwa. Tak do niej mówić!!! – wystraszyłam się – Może powinnaś pójść do rodziców i powiedzieć to samo? – Co ty tu robisz?!!! – kasjerka zwróciła się do mnie – Ty tu nie pracujesz i nie masz pojęcia, jak te kobiety są irytujące!

Z kolejki wyszedł mężczyzna w średnim wieku, dobrze ubrany i niosący notatnik – Dzień dobry, kochanie – zwrócił się do kasjerki – Po pierwsze, zostaniesz ukarany maksymalną grzywną, a następnie zwolniony, a następnie… – wskazał palcem na ładowarkę. Ładowacz podszedł, a mężczyzna wręczył mu koszyk – Idź z tą starszą panią i pozwól jej kupić, co chce, na jej koszt – wskazał na kasjerkę.

– “Kim pan w ogóle jest?” niegrzeczna pracownica poderwała się z krzesła. “Kierownikiem,” mężczyzna odpowiedział spokojnie. “Och, nie kłam! Mamy innego kierownika!” kasjerka uśmiechnęła się. “Dziewczyno, jestem kierownikiem całej sieci tych sklepów,” odpowiedział bez większych emocji, “I jesteś wolna. W tej chwili. Odwrócił się do ładowacza i starszej kobiety, którzy weszli głębiej do sklepu.

“Poczekaj chwilę!” zawołał do nich i przywołał do siebie ładowacza, “Weź jej adres, będziesz dostarczał jej artykuły spożywcze za 1000 hrywien co miesiąc, a ja dam ci za to premię. Oczywiście!” ładowacz był szczęśliwy. “Dobrze”, mężczyzna skinął głową w odpowiedzi, a następnie krzyknął do pokoju: “Natychmiast wyślij gotówkę do pierwszego kasjera! Tak właśnie wygląda sprawiedliwość

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *