Psa nigdzie nie było. W korytarzu panował jeszcze większy chaos. Lampa była zgaszona, a pod jedną ze ścian leżały zmięte koce.
W salonie telewizor był włączony na pełną głośność, a pokój był pełen zabawek i ubrań. Zlew był pełen brudnych talerzy i garnków, resztki śniadania leżały na stole, drzwi lodówki były otwarte, karma dla psa leżała na podłodze, potłuczone szkło leżało pod stołem, a mała kupka piasku znajdowała się w pobliżu drzwi.

Mężczyzna pospiesznie wszedł po schodach, stąpając po zabawkach i dużych stosach ubrań, w poszukiwaniu żony. Bał się, że jest chora lub stało jej się coś poważnego. Zobaczył wodę na podłodze, wydobywającą się spod drzwi łazienki. Kiedy zajrzał do łazienki, zobaczył bałagan: mokre ręczniki, mydło i płyn do kąpieli oraz wiele zabawek rozrzuconych na podłodze. Metry papieru toaletowego leżały w stosie, a pasta do zębów była rozmazana na ścianach i lustrach.

Pospieszył do sypialni. Tam zobaczył żonę skuloną w łóżku. Była w piżamie i czytała książkę. Spojrzała na niego i uśmiechnęła się. Potem zapytała go, jak minął mu dzień. Wyglądał na zdezorientowanego i zapytał: “Co tu się stało?” Uśmiechnęła się ponownie i powiedziała: “Pytasz mnie codziennie po pracy, co dzisiaj robiłam?” “Tak?” – powiedział mężczyzna z niedowierzaniem. Jego żona odpowiedziała: “Cóż, dzisiaj nic nie zrobiłam!

 

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *