Ostatnio byłem świadkiem sytuacji cenowej i byłem naprawdę zszokowany. sytuacji cenowej i byłem naprawdę zszokowany. Wiele osób twierdzi, że młode matki nie wiedzą, jak wychowywać dzieci, ale to kłamstwo. Niektóre z nich są po prostu świetne w tej trudnej pracy. Pewnego razu jechałem do pracy wcześnie rano minibusem. Na jednym z przystanków wsiadła dziewczyna w wieku około 26 lat z dzieckiem – wyglądało na pierwszoklasistę. Było tylko jedno wolne miejsce. Bez wyrzutów sumienia usiadła na siedzeniu i wzięła plecak dziecka. Obok niej stanął chłopiec, jej syn

Reklamy
Niedawno byłem świadkiem ciekawej sytuacji i byłem naprawdę zszokowany. Wiele osób twierdzi, że młode matki nie wiedzą, jak wychowywać dzieci, ale to kłamstwo. Niektóre z nich są po prostu świetne w tej trudnej pracy. Pewnego razu jechałem do pracy wcześnie rano minibusem. Na jednym z przystanków wsiadła dziewczyna w wieku około 26 lat z dzieckiem – wyglądało na pierwszoklasistę. Było tylko jedno wolne miejsce.

Bez wyrzutów sumienia usiadła na siedzeniu i wzięła plecak dziecka. Chłopiec, jej syn, stanął obok niej. Nie trzeba było długo czekać, aby ludzie w autobusie zaczęli szeptać. Jedna z najodważniejszych, starsza kobieta w wieku około 75 lat, zwróciła się do matki: “Cóż, matki odeszły, a ona siedzi tam, odsiadując swój wyrok, a biedne dziecko stoi na nogach przez całą drogę. Teraz jesteś niezadowolona, że stoi, a potem powiesz mi, dlaczego nie ustąpił miejsca.

Wychowuję prawdziwego mężczyznę, od tego wieku ma być silny i szanować kobiety, więc nie róbmy tego! Chcę go tak wychować. A może jesteś temu przeciwna? Kto by pomyślał, że taka uwaga od razu wszystkich uciszy? Rzeczywiście, mama ma rację. Ponieważ wychowuje chłopca, musi być tego wszystkiego uczony od najmłodszych lat. Co o tym sądzisz?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *