Jeśli naprawdę chcesz zrozumieć znaczenie wyrażenia “zbierasz to, co siejesz”, powinieneś przeczytać tę historię. Zdarza się to od czasu do czasu, a sama fabuła nie jest zbyt zabawna, ale sama historia jest interesująca. Istota tej historii jest prosta: kobieta dowiedziała się, że jej mąż ma romans i postanowiła go ukarać. “Ogólnie rzecz biorąc, miałam przeczucie, że mój mąż mnie zdradza, było wiele “znaków”. Ciągle do kogoś pisał, śmiał się i uśmiechał. A kiedy zapytałam, z kim pisze, odpowiedział, że z matką. Zaczął spóźniać się każdego wieczoru po pracy. Kiedy zadzwoniłam do jego kolegów, powiedzieli, że wyszedł kilka godzin temu. Kiedy zapytałem go, co się dzieje, roześmiał się i powiedział, że jest w biurze.

Ostatnią kropką nad i było to, że wyszedł “po mleko” o 23:30 i wrócił dopiero o 2 nad ranem. Teraz mogę powiedzieć z całą pewnością, bazując na moim doświadczeniu, że w takich przypadkach warto wynająć prywatnego detektywa. Są dobrze zorientowani w tym, co robią i będą w stanie zebrać dowody, które przydadzą się podczas rozwodu. Nic mu nie powiedziałam i czekałam na jego urodziny, które były kilka miesięcy później. Rozumiem, co możesz sobie myśleć: dlaczego musiałam czekać tak długo, skoro wiedziałam, że zdradza, i dlaczego musiałam to zrobić w jego urodziny?

Zrobiłem to, ponieważ musiałem zebrać więcej dowodów i znaleźć nowe miejsce do życia. Kiedy zapytałam go, jak zamierza świętować swoje urodziny, powiedział, że nie chce zapraszać gości i będzie świętował z kolegami z pracy. Wtedy znalazłam w szafce butelkę szampana i dwa kieliszki. I coś kliknęło w moim mózgu. Zrobiłam więc to, co zrobiłaby każda mądra kobieta na moim miejscu. Wyszłam z domu i zatrzymałam się na jakiś czas u przyjaciół, a mężowi powiedziałam, że wyjeżdżam z miasta w interesach.

Następnie zaprosiłam jego rodziców, siostrę i kilku przyjaciół na przyjęcie urodzinowe. Powiedziałam im, że chcę zrobić mężowi niespodziankę i że wszyscy powinniśmy przyjść do naszego mieszkania z wielkim tortem i świeczkami. Czy to brzmi jak dobra zabawa? Jasne, spotykamy się przed domem o 8:30 rano. Wszyscy wsiadamy do windy (w sumie 8 osób). Jego mama trzyma tort, a ja przypominam wszystkim, żeby byli jak najciszej. Otworzyłem drzwi do mieszkania moim kluczem. Każdy trzymał petardę, a jego matka trzymała tort z wielkim uśmiechem na twarzy. Ale kiedy otworzyłem drzwi, wszyscy byli bardzo zaskoczeni!

Mój mąż również był zaskoczony. Leżał przytulony do swojej kochanki i patrzył na nas szeroko otwartymi oczami. Jego matka rzuciła tortem, siostra i ojciec zaczęli na niego krzyczeć. Udawałam, że jestem w szoku, a jego przyjaciele też zaczęli na niego krzyczeć. Mój mąż, teraz były mąż, szlocha i krzyczy “co ja zrobiłem”, a jego kochanka próbuje podciągnąć bieliznę i uciec. Myślę, że nie trzeba dodawać, że jest to jeden z najlepszych prezentów urodzinowych, jakie kiedykolwiek dałem. “Jeśli uważasz, że ta kobieta postąpiła słusznie, podziel się tą historią ze znajomymi.

 

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *