Prawie nie pamiętam moich rodziców. Rzecz w tym, że ich małżeństwo nie trwało długo. Pewnego dnia mój ojciec wyjechał w podróż służbową i nigdy nie wrócił. Mojej matce nie było łatwo się z tym pogodzić. Kilka tygodni później wysłała mnie do babci, a sama wyjechała na dobre i nigdy więcej o niej nie słyszeliśmy. Miałam wtedy zaledwie 4 lata, a moja babcia była w stanie zastąpić mi dwoje rodziców naraz. Zawsze wspierała mnie w potrzebie. Babcia robiła wszystko, co w jej mocy, abym nie czuł się niczego pozbawiony, abym miał wszystko, co mają inne dzieci. Dawała mi mądre rady, które pomogły mi w życiu.

Do dziś jestem jej bardzo wdzięczna za wszystko, co dla mnie zrobiła. Mogła przecież w ogóle się o mnie nie martwić i po prostu oddać mnie do sierocińca. Ale bardzo mnie kochała i było jej mnie żal, więc zrobiła wszystko, żebym była szczęśliwa. Na czwartym roku studiów odbyłem staż w międzynarodowej firmie, a rok później zostałem tam oficjalnie zatrudniony. Szczerze mówiąc, to był ogromny sukces.

Naprawdę lubiłem swoją pracę i przynosiła mi dobre dochody. Teraz zacząłem wynajmować oddzielne mieszkanie. Oczywiście nie zapomniałem o mojej babci. Teraz przeszła na emeryturę i już nie pracowała, ponieważ w pełni wspierałem ją finansowo.

Później poznałem moją ulubioną dziewczynę. Niedawno dołączyła do naszej firmy i polubiłem ją od pierwszego spotkania. Planowaliśmy wkrótce się pobrać. Jednak do tego czasu chciałem zaoszczędzić pieniądze na własne mieszkanie. Mniej więcej w tym czasie moja mama przyjechała do naszego miasta. Natychmiast poszła do domu mojej babci, aby zdobyć mój numer telefonu. Musiałam być bardzo naiwną osobą, ponieważ myślałam, że moja matka przyszła mnie przeprosić i odbudować nasze relacje, ponieważ jesteśmy najbliższymi osobami na świecie.

Nie była tym jednak w ogóle zainteresowana. Moja mama powiedziała mi, że słyszała od mojej babci o moich sukcesach w pracy, więc chce, żebym co miesiąc pomagała jej finansowo, ponieważ ma teraz bardzo ciężki okres. A na koniec rozmowy dodała, że ma trzech synów i drugiego męża, którzy nigdzie nie pracują i nie chcą nic robić. I jest teraz w zupełnie trudnej sytuacji, a ponieważ miałem szczęście w życiu, mogłem jej pomóc, ponieważ jest moją matką. Szczerze mówiąc, przez chwilę byłem bardzo zaskoczony, ponieważ zdecydowanie się tego nie spodziewałem. Szczerze mówiąc, przez chwilę byłam bardzo zaskoczona, ponieważ zdecydowanie się tego nie spodziewałam. Nie mogłam uwierzyć, że istnieją tak niemiłe osoby; i bardzo mi przykro, że moja własna matka okazała się taką osobą. Moja matka zostawiła mnie, gdy byłam bardzo młoda, kiedy naprawdę potrzebowałam jej uwagi, opieki i wsparcia, a teraz po prostu pojawiła się w moim życiu i prosi mnie o pieniądze.

Najwyraźniej nie rozumie szczerze, że moja obecna sytuacja to nie szczęście, ale ciężka codzienna praca i gdyby nie moja babcia, nie wiadomo, jak potoczyłyby się moje losy. Jest jedyną osobą w moim życiu, o którą muszę się martwić i dbać. Oczywiście odmówiłem jej. Mam nadzieję, że już nigdy nie pojawi się w moim życiu. Chcę całkowicie zapomnieć o tej osobie

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *