Kiedy Siergiej przedstawił swoją ukochaną Tanię swojej rodzinie, matka chłopca dała jasno do zrozumienia, że nie chce Tani w ich domu jako synowej. Faktem było, że rodzina Tani była biedna, a Siergiej był godnym pozazdroszczenia panem młodym, również ze względu na swoją pozycję w społeczeństwie. Bez względu na to, jak bardzo rodzice mu się sprzeciwiali, Siergiej poślubił Tanię. Rodzice Siergieja nawet nie pofatygowali się na ślub, pokazując w ten sposób swoje niezadowolenie z wyboru syna. Wkrótce para miała syna:

“blondyn, niebieskooki… problem polegał na tym, że cała rodzina Serhija była ciemnowłosa i brązowooka, a to, jak wiemy, dominujące geny. Matka nigdy nie przegapiła okazji, by powiedzieć synowi, że Pavlusha nie jest jej synem, ale on jej nie uwierzył, więc kobieta postanowiła zrobić coś podstępnego. Zadzwoniła do synowej i powiedziała, że chce zobaczyć wnuka i przeprosić Tanię. Była nawet szczęśliwa i przygotowała stół z deserami dla swojej teściowej, ale na próżno! Kiedy Tania poszła do kuchni po herbatę, teściowa znalazła włos w czapce wnuka i wzięła go za materiał henetyczny. Po chwili teściowa z radością wpadła do domu syna z wynikami testu:

Ojciec Siergieja nie był biologicznym dziadkiem Paula. Siergiej był wściekły. Powiedział, że zamierza złożyć pozew o rozwód z żoną, ale Tanya nie była zdezorientowana. Oczywiście trochę popłakała, ale potem wzięła się w garść i postanowiła uratować rodzinę na własną rękę. Poddała się drugiemu testowi na ojcostwo, ale tym razem złożyła wymazy od męża i syna, a nie od innych krewnych. Wyobraź sobie zaskoczenie całej rodziny, gdy wyniki testu wykazały, że Siergiej był ojcem Pawła z dokładnością do 99,9%. Teraz wszyscy mieli pytania do teściowej Tanyi…

 

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *