Olga Iwanowna z niecierpliwością czekała na swojego syna Iwana, który mieszkał w pobliżu i niedawno kupił mieszkanie. Starsza kobieta cieszyła się, że często go odwiedza, chociaż chciała, aby Iwan nie był samotny po swoim krótkotrwałym pierwszym małżeństwie. Iwan, który pracował jako znany prawnik, był dobrze sytuowany, ale wciąż samotny. Pewnego dnia Olga upiekła dla Iwana ciasteczka owsiane. Kiedy przyszła zobaczyć się z synem, była zaskoczona widząc na korytarzu młodą kobietę, Marinę. Kiedy dowiedziała się, że jest ona sprzątaczką zatrudnioną przez Ivana, Olga żartobliwie zasugerowała, aby Marina pomogła mu nie tylko w sprzątaniu.

Ivan początkowo był lekceważący, krytykując wybór pracy Mariny pomimo jej oczywistej urody. Olga broniła Mariny, mówiąc mu, że o ile wie, studiuje prawo i pracuje w niepełnym wymiarze godzin, aby utrzymać rodzinę i opłacić studia. Zaintrygowany Ivan zaczął dostrzegać umiejętności i skuteczność Mariny nie tylko w zakresie sprzątania. Z czasem zaczęli regularnie umawiać się na piątkowe herbatki, ich rozmowy pogłębiły się, a Ivan zakochał się w Marinie.

Kiedy Marina wyjechała na krótkie wakacje, Ivan bardzo za nią tęsknił. Po powrocie świętowali razem urodziny i zaczęli się spotykać. Rok później Ivan oświadczył się Marinie, podkreślając, że podoba mu się w niej dosłownie wszystko. Pobrali się, pracowali w tej samej kancelarii i wychowali dwóch synów. Pomimo sukcesu zawodowego, Marina nadal utrzymywała swój dom w lśniącej czystości, co świadczyło o jej przyziemnej naturze.

 

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *