Ludzie mówią, że dzieciństwo to najbardziej beztroski okres w życiu. Ale moje dzieciństwo było dalekie od beztroski. Pamiętam tylko ciągłe niezadowolenie ojca i zmęczone spojrzenie matki. Nie pobrali się z miłości, tak się po prostu ułożyło. Ojciec marzył o synu, ale urodziłem się ja. Z tego powodu nie od razu mnie polubił. Dopiero gdy urodził się mój brat, stał się bardziej lojalny wobec mojej matki.

Dobrze zarabiał, ale matce dawał tylko pieniądze na dom. Aby kupić mi nową kurtkę i buty, mama musiała błagać ojca przez kilka dni. Niechętnie wydawał na mnie pieniądze. Potem mama poszła do pracy i to był jedyny przypadek, kiedy mama nie posłuchała ojca. Teraz, gdy mam własną rodzinę i dzieci, rozumiem, jak było jej ciężko. Zajmowała się domem i dziećmi. Ojciec nigdy jej w niczym nie pomagał, ale wymagał idealnej czystości i pysznego jedzenia. To było bardzo trudne dla mojej matki.

Kiedy dorosłem, zacząłem jej trochę pomagać. Ale potem poszłam na studia i przeprowadziłam się do stolicy. Tam poznałam Igora i pobraliśmy się. Potem moja matka poważnie zachorowała. Ojciec krzyczał, że nie będzie mieszkał z kimś innym i wyrzucił ją z domu. Zabrałam mamę do siebie, a mój mąż nie miał nic przeciwko temu. Na szczęście wyzdrowiała. Ojciec znalazł sobie inną kobietę. Mój brat też tego nie tolerował i wyprowadził się. Potem ta kobieta go zostawiła, a on przyszedł namówić moją matkę do powrotu. Mówiłem mamie, żeby tego nie robiła, ale mnie nie posłuchała. Teraz znów mieszka z tym tyranem. Jak mogę ją przekonać, że nie zasługuje na takie traktowanie?

 

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *