Trzy lata po ślubie Arthur i Marina byli gotowi na dziecko. Artur ma gdzie mieszkać, oboje mają stabilną pracę. Mężczyzna rozpoczął karierę zawodową. Krótko mówiąc, wszystkie warunki do narodzin dziecka zostały stworzone… Kolejne badanie USG wykazało, że Marina jest w ciąży z chłopcem. Wiadomość ta bardzo ucieszyła parę, ponieważ oboje marzyli o synu. Problemy zaczęły się w siódmym miesiącu ciąży. Arthur nagle zauważył, że jego smukła, szczupła żona urosła.

Marina bardziej martwiła się nie swoimi proporcjami, ale piskliwymi spojrzeniami, które rzucał jej mąż. Przeniósł się nawet do innego pokoju, aby spać. Mężczyzna zaczął też zwracać coraz większą uwagę na jej kuzynkę Halinę. Była trzy lata młodsza od Mariny i bardzo ją przypominała, zanim zaszła w ciążę. Marina właśnie weszła w dziewiąty miesiąc ciąży, kiedy Artur powiedział, że zostawia ją dla Galiny. Ponieważ czuł się niekomfortowo patrząc na Marinę. To było nawet obrzydliwe. Marina bardzo cierpiała, ale mimo to spakowała swoje rzeczy i przeprowadziła się do matki. Urodziła zdrowe, silne i spokojne dziecko.

Kiedy Borenko miał sześć miesięcy, Marina natknęła się na zdjęcia ze ślubu swojego byłego chłopaka. Artur i Hałyna byli szczęśliwi w swoich sukniach ślubnych. “Chciałabym, żebyście oboje cierpieli tak samo jak ja!” – wypluła Marina… Minęły cztery lata. Marina odzyskała dawną formę i urodę, wyszła za mąż za kolegę, który adoptował Borenkę, a niedawno urodził im się drugi syn. Tego dnia Marina z dziećmi była na placu zabaw. Nagle przysiadł się do niej Artur: “Miesiąc temu rozstałem się z Halyną. Urodziła dziewczynkę, inwalidkę. Twoja siostra urodziła się z tunelem czasoprzestrzennym. Wiem, że przybyłem za późno. Ale potrzebuję syna. – Nie masz syna. Zapomniałeś, że porzuciłeś go, zanim się urodził. Przykro mi, że twoja córka urodziła się w ten sposób, ale oboje zasługujecie na cierpienie. Nie ma tu dla was miejsca. Żegnaj…

 

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *