Andriy i Marina mają dobre relacje. Są małżeństwem od ośmiu lat i mają wspaniałą córkę. Wszystko było w porządku do pewnego dnia. Andrij był kreatywnym człowiekiem. Jego prezenty zawsze różniły się od tych, które mąż daje żonie. Niedawno Andrij zainteresował się biologią i genetyką, a wkrótce nadeszła rocznica jego i jego żony. Postanowił podarować żonie podwójny test genetyczny, dla niej i dla niego. “Czy wiesz, ile informacji można dowiedzieć się z jednego testu?

Jestem ciekaw, jakie są nasze genetyczne korzenie” – powiedział Andriy z wielkim entuzjazmem. Zaplanował dzień, umówił się na wizytę w laboratorium i zarezerwował stolik w kawiarni na wieczór. W dniu rocznicy para wykonała testy i świętowała rocznicę pyszną kolacją. Ale wkrótce dowiedzieli się o wynikach badania i byli zszokowani tą informacją, ponieważ nie spodziewali się tego. Okazało się, że Andriy i Marina są dalekimi krewnymi. Byli kuzynami, co oznacza, że mają tę samą krew. Andrii potraktował tę informację jako ciekawostkę i kontynuował swoje życie jak zwykle. Ale Marina przywiązywała dużą wagę do tych wyników i zaczęła mówić o rozwodzie.

Każdego dnia stawała się coraz bardziej pewna swojego nalegania na rozwód, ponieważ brzydziła się pójść do łóżka ze swoim kuzynem. Prześladowała ją myśl, że urodziła dziecko krewnego. Andrii zaczął martwić się o swoją rodzinę, nie chciał stracić ukochanej. Zwrócił się do genetyków z prośbą o sprawdzenie, jak bliskie jest to pokrewieństwo i czy może stanowić dla nich problem. Powiedzieli Andriyowi, że nie może być problemu, ponieważ są spokrewnieni dopiero w szóstym pokoleniu. Jest wiele takich małżeństw, ponieważ ludzie nawet nie wiedzą, że są daleko spokrewnieni. Andrij wrócił do domu z dowodami i porozmawiał z żoną. Ale Maryna upierała się przy swoim. Była zdecydowana na rozwód. Andrij nie wie, jak oszukać żonę i zapobiec rozpadowi związku.

 

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *