Kiedy skończyłem 12 lat, moja babcia została zwolniona z więzienia. Faktem jest, że zabiła mojego dziadka. Dużo pił, a potem znęcał się nad nią. Pewnego wieczoru babcia nie wytrzymała i uderzyła dziadka czymś ciężkim. Nie żałowała tego w sądzie, wręcz przeciwnie, cieszyła się, że pozbyła się tak okropnej osoby. Pierwszą rzeczą, jaką zrobiła moja babcia, było zabranie mnie i zdobycie dla mnie wszystkich dokumentów.

A potem wyrzuciła moją matkę i jej męża z mieszkania. Nie czułam nic do mojej matki. Ale bardzo przywiązałam się do babci. Nauczyła mnie wszystkiego i bardzo mnie kochała. Babcia robiła dla mnie wszystko. To dzięki niej mogłam dobrze skończyć szkołę i pójść na studia finansowane przez państwo. A kiedy zaczęłam pracować, całą pensję oddawałam babci

Szczerze mówiąc, w Internecie czułam się o wiele spokojniejsza niż w domu. Moja mama miała nowego chłopaka, który nie zamierzał wychowywać takiego “bachora” jak ja. Powiedział to wprost. Ze względu na niego mama oddała mnie internetowi. Raz w roku zabierała mnie na kilka tygodni, a potem oddawała. Ale kiedy byłem w domu, ciągle dostawałem od tego człowieka, mógł mnie tak po prostu pobić. Moja matka milczała.

Kiedy skończyłem 12 lat, moja babcia wyszła z więzienia. Faktem jest, że sama zabiła mojego dziadka. Dużo pił, a potem ją bił. Pewnego wieczoru babcia nie wytrzymała i uderzyła dziadka czymś ciężkim. W sądzie nie wyraziła skruchy, wręcz przeciwnie, cieszyła się, że pozbyła się tak okropnej osoby.

 

Po pierwsze, babcia zabrała mnie i załatwiła mi wszystkie dokumenty. A potem wyrzuciła moją mamę i jej męża z mieszkania. Pamiętam nawet jej słowa: “Wynoś się i nie wracaj tu. Pamiętaj, nie mam nic do stracenia”. Moja matka posłuchała jej i natychmiast zniknęła. Ale mnie to nie obchodziło. Nie czułam nic do mojej matki. Za to bardzo przywiązałam się do babci. Nauczyła mnie wszystkiego i bardzo mnie kochała.

Babcia robiła dla mnie wszystko. To dzięki niej udało mi się dobrze skończyć szkołę i pójść na studia finansowane przez państwo. A kiedy zaczęłam pracować, całą pensję oddawałam babci. Chciałam, żeby niczego nie potrzebowała, żeby jakoś wynagrodzić jej moją wdzięczność za wszystko. Ale potem moja babcia zmarła.

To było bardzo trudne. Przed śmiercią zapisała mi swoje mieszkanie. Po pogrzebie nie wychodziłem z domu przez około miesiąc. Próbowałem pogodzić się z tym, co się stało. Ale musiałem żyć dalej, przez wzgląd na jej błogosławioną pamięć. I wtedy nagle pojawiła się moja matka. Przez lata, kiedy mieszkałem z babcią, mama nigdy do mnie nie zadzwoniła ani mnie nie widziała. Zapomniałem nawet, jak wyglądała.

A potem pojawiła się, ale bez męża. Spodziewano się, że ją zostawił. Moja matka zażądała swojej części mieszkania, ale ja przejęłam charakter mojej babci i wiedziałam, jak się bronić. Po prostu wyrzuciłam matkę, bez cienia żalu. Życzyłam jej, by znalazła mężczyznę, dla którego mogłaby znów zostawić swoje dziecko.

 

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *