Ślub to wydarzenie, które zdarza się raz w życiu i powinno być celebrowane w wielkim stylu. Tak właśnie myśleli rodzice Daniila, ponieważ ich syn miał się wkrótce ożenić, a on nie miał pracy, więc rodzice pary zamierzali zorganizować wesele. Był tylko jeden problem: po prostu nie mieli pieniędzy. Już i tak żyli za grosze, a teraz musieli zorganizować wesele, żyjąc z jednej emerytury.

Po pierwsze, rodzina Danylo zaczęła oszczędzać. Dotyczyło to wszystkiego – jedzenia, elektryczności, wody, ubrań i tak dalej. Matka Dani zaczęła pracować jako korepetytorka matematyki, jej wiedza pozwalała jej na to, a ojciec z kolei wynajął swój garaż, po uprzednim całkowitym oczyszczeniu go ze wszystkich zalegających tam śmieci. Terminy były napięte, osoby starsze musiały obyć się bez jedzenia, a Natalia, matka Dani, pracowała od rana do nocy, bez przerw, i sama dojeżdżała do domów swoich uczniów, ponieważ nie mieli samochodu.

I tak, z desperacji, zmęczony widokiem ciężko pracującej żony, ojciec Dany sprzedał swój garaż, a ich dom stał się bałaganem z powodu śmieci, które były przechowywane w garażu. Natalia cieszyła się, że wszystko będzie piękne i luksusowe w dniu ślubu, ale jej syn powiedział w ostatniej chwili, że on i jego narzeczona zdecydowali, że nie chcą mieć ślubu. Rodzice byli bardzo źli na syna, a Daniel nie mógł nawet zrozumieć dlaczego.

 

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *