Poznali się na imprezie. Spodobali się sobie i zaczęli się spotykać. On pochodził ze wsi. Ale nie różnił się od chłopaków z miasta. Chodzili na spacery, do kina. Kochali się. Wkrótce okazało się, że ona jest w ciąży i ustalili datę ślubu. Mieli skromne wesele i tak zaczęło się ich życie rodzinne. Jej mąż pracował jako kierowca karetki. A ona dostała pracę w lokalnym sklepie monopolowym. Wkrótce urodził się syn. Mąż był zachwycony. Ale po narodzinach syna powiedział, że musi pomyśleć o tym, jak zarobić dużo pieniędzy i dostał pracę jako kierowca autobusu. Naprawdę musieli zwiększyć swój budżet rodzinny. W ten sposób mijały lata. Syn dorósł i służy w wojsku. Niedawno kobieta zauważyła, że stosunek męża do niej się zmienił. Stał się zimny, obojętny i późno wracał do domu. Myślała, że to z powodu problemów w pracy.

Często wyjeżdżał w podróże służbowe i rzadko wracał do domu. Pewnego dnia dowiedziała się prawdy: w życiu jej męża pojawiła się inna kobieta, Kazachka. Była w szoku. Nie wiedziała, kiedy się poznali, ani jak długo byli w kontakcie. Osoba ta pracowała jako sprzedawczyni na targu. Często chodziła do centrum dzielnicy po zakupy spożywcze i tak się poznali. Po jakimś czasie mężczyzna spakował swoje rzeczy i pojechał do niej. To było bolesne i krótkie. Kobieta szukała powodu, by go zobaczyć i porozmawiać. Ale wszystko poszło na marne. Postanowiła się z nim rozwieść.

Ostatnie imię go opuściło. Tego wieczoru mężczyzna po raz ostatni wrócił późno do domu, zebrał resztę swoich rzeczy i wyszedł. Zanim wyszedł, powiedział żonie, że przestał ją kochać i zakochał się w kimś innym. I to był koniec. Finita la comedia. Syn wrócił z wojska, dowiedział się o niewierności ojca i nie mógł mu wybaczyć, że zostawił matkę samą. Mężczyzna starał się spotkać z synem, ale ten nie chciał go widzieć. Teraz syn ma rodzinę. Miał syna. Ojciec chciał zobaczyć swojego wnuka, ale syn nie chce się z nim komunikować. Żona ma nadzieję, że jej mąż wróci do niej, ponieważ żyli razem przez tyle lat…

 

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *