Mój mąż i ja jesteśmy w tym samym wieku, oboje mamy po 20 lat. Po ślubie zdecydowaliśmy się zamieszkać z jego mamą, podczas gdy my będziemy oszczędzać na własne mieszkanie. A moja teściowa jest taka fajna, jestem nią zachwycona. Całkowicie mnie rozumie, nadąża za duchem czasu i modą, nigdy nie prawi kazań i nie poucza. Jest w niej tylko jedna nietypowa cecha charakteru, ale zakochałam się w niej. Moja teściowa zawsze mówi prawdę w twarz. Bez względu na to, jak bardzo jest nieszczęśliwa, nigdy niczego nie ukrywa.

Później zdałam sobie sprawę, że to jej najlepsza cecha, ponieważ wiem dokładnie, co myśli i nie oczekuję żadnych sztuczek. Co więcej, ostatecznie zawsze ma rację. Więc mój mąż zadzwonił do mnie i powiedział, że spóźni się do pracy, a on i chłopaki postanowili pójść do baru, żeby się trochę zrelaksować. Jako młoda żona całkowicie go rozumiałam, więc nie robiłam zamieszania. Ale tylko mój mąż wrócił do domu o północy i został na cztery godziny. Moja teściowa spotkała syna z mokrym ręcznikiem w rękach. Gdy tylko mężczyzna przekroczył próg domu, teściowa zaczęła go bić: -Ty łobuzie, żona czeka na ciebie w domu, na podwórku jest noc, a ty jesteś tam z mężczyznami.

Stałem tam i śmiałem się z tej sytuacji. Wtedy moja teściowa odwróciła się do mnie i powiedziała: “Dlaczego się uśmiechasz? Twój mąż wrócił do domu w nocy, weź patelnię i mi pomóż”. Po tej scenie wszyscy się roześmialiśmy i wysłaliśmy mojego męża do łóżka. A moja teściowa powiedziała mi, że kiedy sama była synową i jej mąż zaczął pić, jej teściowa była po stronie syna. Pozwoliła mu robić, co chciał. W ten sposób jej mąż się upił. Nie chce, żeby jej syn tak skończył, więc nawet stosując takie żartobliwe metody, musi panować nad sytuacją.

 

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *