Tymoteusz był dziesięć lat starszy od swojej żony, więc za każdym razem, gdy wątpił w jej wierność, myślał, że nie jest już nim zainteresowana, ponieważ jest dla niej za stary. Żona stale wysyłała męża z przyjaciółmi, pozwalała mu łowić ryby i nie karciła go za to, że nie wracał do domu. Tym razem podróż służbowa Timothy’ego została przełożona z tygodniowym wyprzedzeniem. Nie powiedział o tym żonie, musiał zapomnieć. Jego żona tak pomyślała: “Dlaczego się nie szykujesz, masz pociąg za dwie godziny” – zapytała. “To było przełożone, nie mówiłem ci?” – odpowiedział Tymoteusz.

Jego żona ze smutkiem poszła do swojego pokoju, by napisać do kogoś SMS-a, a Timothy pomyślał: “Ona na pewno zdradza!” i odepchnął od siebie tę myśl. Jego przyjaciele mówili, że ma szczęście, że ma taką żonę, ale Timofey tak nie myślał. Przed wyjazdem służbowym postanowił sprawdzić żonę, kupił ukryte kamery i umieścił je w pokojach tak, aby żona ich nie widziała. Minęło kilka dni, mąż wyjechał w interesach, ale podczas podróży służbowej postanowił nie oglądać żony online, ponieważ praca była bardzo ważna. Każdego dnia Timothy zastanawiał się, czy jego żona przyprowadza kogoś do domu, a młoda kobieta przyprawiła mu rogi.

Minął tydzień, Timofey wrócił do domu i wysłał żonę do pracy. Usiadł przy komputerze, aby zobaczyć, co robiła pod jego nieobecność. Mężczyzna nic nie rozumiał, jego żona codziennie rano szła do pracy, a po powrocie mogła posprzątać dom i ugotować obiad. Timofiej mógł spodziewać się wszystkiego, ale nie tego, że jego żona stanie się graczem. W rzeczywistości spędziła całą jego podróż służbową przed ekranem. W rezultacie okazało się, że za każdym razem, gdy mąż wychodził z domu, jego żona siedziała przy komputerze przez kilka godzin i grała. Timofey uspokoił się: żona-gracz jest zawsze lepsza niż żona, która przynosi Kohanese do domu. Rano mężczyzna zamówił wygodne krzesło dla swojej żony, aby mogła wygodnie grać. W końcu nic nie jest za dużo dla jego ukochanej żony.

 

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *