– “Vika, czy będziemy świętować Nowy Rok u ciebie, jak zwykle?” “Och, Elena, tym razem to nie zadziała… Rodzice Viki przyjeżdżają w odwiedziny, więc w domu będzie dużo ludzi, to niewygodne…” “Rozumiem” – powiedziała Elena i rozłączyła się. Elena była zszokowana: nie tylko jej mąż odszedł, ale jej córka ciągle dzwoniła, a jej przyjaciele okazali się zdrajcami. Dla Oleny było jasne, że teściowie nie przyjadą odwiedzić przyjaciół, ponieważ nie opuszczą gospodarstwa na wakacje. Znali się od dziesięcioleci i cała rodzina świętowała Sylwestra w domu Vicky. Najwyraźniej tym razem zaprosili Wiktora, byłego męża Oleny, i dlatego tak głupio odmówili Olenie. Yelena była najbardziej szarą dziewczyną w instytucie, a potem w pracy.

Krótko mówiąc, zawsze wyróżniała się swoim wyglądem. Viktor zalecał się do dziewczyny przez długi czas i w końcu się pobrali. W tym samym czasie ich przyjaciele pobrali się, więc zaprzyjaźnili się z ich rodzinami. Viktor chciał siana, długo prosił Olenę, błagał ją, by urodziła dziecko. Ale dziewczyna nie była gotowa pożegnać się ze swoją figurą i wystawić swoje ciało na próbę, więc wzięli dziewczynę z sierocińca. Nazwali swoją córkę Sonya. Podczas letnich wakacji Elena i Sonya pojechały na wakacje nad morze. Wszystko szło tak dobrze, dużo jedzenia każdego dnia, pływanie, restauracje wieczorami. Nagle otrzymali telefon… “Twój mąż jest w Avarii, jest teraz na intensywnej terapii”. Elena nie przerwała odpoczynku.

I tak nie będzie mogła wrócić do szpitala, a voucher nie powinien się zmarnować. Została, by odpocząć, nie mówiąc nic córce. Na próżno, bo jej mężem zajmowała się młoda pielęgniarka. Stał się jej tak bliski, że gdy w pełni odzyskał przytomność, poszedł do niej. Pielęgniarka wkrótce urodziła jego długo oczekiwanego syna, a Viktor był bardzo szczęśliwy. Nie zapomniał o swojej córce Sonii i stale jej pomagał, opłacając jej czesne. Córka często odwiedzała jego nową rodzinę. Ale Olena została sama, nienawidziła wszystkich wokół siebie. Córka dzwoniła do niej bardzo rzadko, a potem wyłączała telefon, jeśli Olena zaczynała się denerwować.

 

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *