Żona Ołeksandra, Lenoczka, zmarła podczas porodu. Urodziła bliźniaki i odeszła. Oleksandr wziął sobie urlop naukowy. Zawsze jest z dziećmi. To dobrze, ale wkrótce skończą mu się pieniądze i nie wie, co robić. Musi zatrudnić nianię, potrzebuje pieniędzy, musi iść do pracy, nie ma z kim zostawić dzieci. Nie ma krewnych. On i Olena dorastali w sierocińcu. Kiedy dorośli, każde z nich dostało jednopokojowe mieszkanie. Po ślubie przeprowadzili się do mieszkania Ołeksandra, a lokatorzy do mieszkania Leniny. Te fundusze pomagają nam przetrwać.

Ale dzieci rosną, wydatki też. Musimy zarabiać pieniądze. Ale jak? Pewnego dnia znajomi powiedzieli mi, że znają kobietę, która pomaga małym dzieciom. Płacą jej za godzinę. Ale kiedy trzeba pilnie wyjść, ona może pomóc i dali ci jej numer telefonu. Wkrótce Oleksandr musiał zadzwonić.

Musi pilnie wyjść na godzinę. Ona przyszła. Mężczyzna czekał na starszą kobietę, ale przyszła młoda, piękna kobieta, Christina. Bardzo dobrze radziła sobie z dziećmi. Ołeksandr z lekkim sercem zajął się swoimi sprawami. Musiał zostać do późna, więc wrócił do domu trzy godziny później i nie rozpoznał mieszkania. Pokój był czysty, a z kuchni dochodziły przyjemne zapachy. Mężczyzna zdał sobie sprawę, jak bardzo jest głodny. Kiedy usiedli do kolacji, Khrystyna powiedziała mu, że ma rodzinę, mamę, tatę i młodszego brata.

Dziewczynka karmiła go, odkąd był niemowlęciem. Ponieważ jej matka wcześnie wychodziła do pracy. Pewnego razu, gdy Khrystyna nocowała u babci, ich dom spłonął. Nikt nie ocalał. Kiedy jej babcia dowiedziała się o tym, nie mogła znieść żalu i też odeszła. Khrystyna została sama. Mieszka w mieszkaniu babci. “Masz fajne dzieci” – dodała dziewczyna. “I zapytała, czy może przyjść jutro.

Christina przychodziła do Ołeksandra codziennie. Wkrótce mężczyzna odkrył, jak bardzo tęsknił za Christiną, gdy jej nie było. Yaroslav i Yana w zabawny sposób nawiązali kontakt z dziewczyną. Pewnego dnia Ołeksandr wyznał, że podoba mu się Kristina. Dziewczyna przyznała, że polubiła mężczyznę od pierwszego dnia i dlatego wciąż prosiła, by do niej przychodził.

Co więcej, zakochała się również w dzieciach. Czuje, że stały się dla niej jak rodzina. Wkrótce zaczęli mieszkać razem. Yaroslav i Yana są przyciągani do Khrystyny z całą spontanicznością dzieci. W ten sposób dwa samotne serca odnalazły się nawzajem, a dzieci odnalazły matkę. Trzy lata później Khrystyna z radością ogłosiła, że jest w ciąży. Ich rodzina powiększy się o kolejnego chłopca lub dziewczynkę. To nie ma znaczenia. Byle tylko poród się udał. Ołeksandr jest niespokojny. Nie uspokoi się, dopóki nie przywiezie żony ze szpitala.

 

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *