Mamy przeciętną rodzinę, w której każdy zajmuje się swoimi sprawami. Studiuję na uniwersytecie, mój ojciec pracuje w dużej firmie, moja matka jest wizażystką, a moja siostra jest uczennicą. Moi rodzice są małżeństwem od 22 lat i z zewnątrz wyglądają na idealną parę. Bardzo się kochają i troszczą o siebie. Nigdy nie pomyślałabym, że mogliby się skrzywdzić.

Każdy ma w domu swojego laptopa, a ponieważ jest to jego osobista przestrzeń, każdy ma swoje hasło. Kiedy zdecydowaliśmy się na hasło, byłam nawet szczęśliwa, ale potem doprowadziło to do wielu tajemnic między nami. Kiedy laptop mojego ojca się zepsuł, dał mi go do naprawy. Naprawiłem wszystko, a kiedy go uruchomiłem, byłem przerażony.

Poszedłem do Google, aby pobrać brakujące pliki. I tam zobaczyłem wiadomości w sieci społecznościowej, które uznałem za nieprzyjemne.

Nie wiedziałem, że mój ojciec ma stronę na Facebooku, ponieważ powiedział, że nie jest tym zainteresowany. Kiedy otworzyłam korespondencję, miałam ochotę zapaść się pod ziemię. Była tam wulgarna korespondencja z jakąś dziewczyną, która umówiła się z nim na spotkanie. Zapisałam adres spotkania u siebie.

Po wszystkim uzupełniłam wszystko co trzeba na urządzeniu i oddałam je, ale teraz byłam na niego wściekła. Do ostatniej chwili miałam nadzieję, że to tylko korespondencja. Nic więcej. Poszedłem do domu o wyznaczonej godzinie i stanąłem tak, aby nie było mnie widać. Ale, niestety, miałem dobry widok.

Kiedy podjechał samochód mojego ojca i wsiadła do niego ta młoda dziewczyna, z którą korespondował, chciałem wysiąść i rozbić samochód, ale powstrzymałem się. Po prostu go nienawidziłem. Jak się okazało, zdradzał moją matkę z tą dziewczyną po tylu latach małżeństwa.

Jestem pewien, że moja mama nigdy by tego nie zrobiła. I mogę z całą pewnością powiedzieć, że by mu nie wybaczyła. Teraz nie mogę nawet usiąść z nim przy jednym stole. Co mam teraz zrobić? Nie mam pojęcia. Ale w jakiś sposób to wszystko zaszło za daleko. I nie wiem, co robić. Wieczorem tego dnia zalogowałam się na jego konto i przeczytałam, jak pisał do tej dziewczyny o tym, jaka jest dobra w łóżku i jak nie może się doczekać rozwodu z żoną.

W tym momencie chciałem zniszczyć wszystko wokół mnie, byłem bardzo zły. Wziąłem słuchawki i poszedłem na spacer. Rano nie poszedłem na śniadanie z rodziną, zabrałem jedzenie do swojego pokoju. Nie mogłam przestać myśleć, że tak skończę. Szczerze nie rozumiem, jak on może tak oszukiwać swoją matkę, okłamywać ją.

Moja mama nadal go kocha i nie wiem, jak przetrwa rozwód. Chciałam złapać tę dziewczynę i z nią porozmawiać, ale tego nie zrobiłam. Nie wiem dlaczego. Mój ojciec kilka razy próbował ze mną porozmawiać, żeby dowiedzieć się, co się dzieje, ale ja po prostu poszłam do swojego pokoju. Rozmawiałem z matką jak zawsze, starając się być spokojny i niczego nie okazywać. Prawdopodobnie dlatego, że mój ojciec zaczął się domyślać, że wiem o wszystkim, jest teraz zdenerwowany, gdy jesteśmy w tym samym pokoju.

Przerażające jest to, że nie postrzegam go już jako ojca. Widzę w nim człowieka, który zdradził moją matkę i nic nie może tego zmienić. Nigdy nie będę w stanie mu wybaczyć. Jeśli zdecyduje się zerwać z moją matką, na pewno się na nim zemszczę. Za to, że zostawił moją piękną mamę dla jakiejś dziewczyny.

 

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *