Oleksandr pchał przed sobą wózek. Rozglądał się tęsknie. Jakże szczęśliwe są te dzieci, które są noszone przez swoje matki. Ale jego dzieci, Yaroslav i Yana, nigdy nie zaznają czułości matki. Od miesiąca mężczyzna samotnie wychowuje swoje nowo narodzone dzieci. Jego ukochana Oleńka zmarła przy porodzie, zostawiając go z bliźniakami. Aleksander nauczył się sobie radzić, ale nie ma na nic czasu. Dlatego dziś wyszedł na zewnątrz, spojrzał na siebie, a jego koszula była cała pomarszczona.

Nie było czasu na prasowanie. Kiedy tak się stało, Alexander wziął dla siebie urlop macierzyński. Spędza więc cały swój czas z dziećmi. To dobrze, ale wkrótce skończą mu się pieniądze i nie wie, co robić. Musi zatrudnić nianię, potrzebuje pieniędzy, musi iść do pracy, a nie ma z kim zostawić swoich dzieci. Nie ma rodziny. On i Oleńka wychowali się w domu dziecka. Są razem, odkąd Ołeksandr pamięta. Zawsze chronił małą, delikatną Ołenkę.

Kiedy dorośli, każde z nich dostało jednopokojowe mieszkanie. Po ślubie przeprowadziliśmy się do mieszkania Ołeksandra, a do mieszkania Ołenczynej wprowadzili się lokatorzy. Te pieniądze nam pomagają. Ale dzieci rosną, a wraz z nimi ich potrzeby. Ołeksandrowi zawsze chodzą po głowie te same myśli. Pewnego dnia znajomi powiedzieli mu, że znają kobietę, która pomaga osobom z małymi dziećmi. Płaci za godzinę.

Ale kiedy trzeba pilnie wyjść, ona zostaje – i dali mu jej numer telefonu. Oleksandr zadzwonił bardzo szybko. Musiał pilnie wyjść na godzinę. Przyjechała. Mężczyzna spodziewał się starszej kobiety, ale przyszła młoda piękność, jak z okładki magazynu. Miała na imię Christina. Bardzo dobrze radziła sobie z dziećmi. Ołeksandr z lekkim sercem zajął się swoimi sprawami.

Musiałem zostać do późna, więc wróciłem do domu trzy godziny później i nie rozpoznałem mieszkania. Pokój był czysty, a z kuchni dochodziły przyjemne zapachy. Mężczyzna zdał sobie sprawę, jak bardzo jest głodny. Kiedy usiedli do kolacji, Khrystyna powiedziała mu, że ma rodzinę: mamę, tatę i młodszego brata. Jego dziewczyna karmiła go, odkąd był w pieluchach. To dlatego, że jej mama wcześnie wychodziła do pracy. Pewnego razu, gdy Kristina nocowała u babci, ich dom spłonął. Nikt nie ocalał.

Kiedy jej babcia dowiedziała się o tym, nie mogła znieść żalu i też odeszła. Khrystyna została sama. Mieszka w mieszkaniu babci. A dzieci są miłe. Zapytała, czy może przyjść jutro. Krystyna przychodziła do Ołeksandra codziennie. Pomagała mu; później mężczyzna odkrył, jak bardzo się nudził, gdy Christiny nie było w domu. Jarosław i Jana w zabawny sposób zwracali się do dziewczyny. Pewnego dnia Ołeksandr wyznał, że Kristina mu się podoba.

Dziewczyna przyznała, że polubiła mężczyznę od pierwszego dnia, dlatego poprosiła o przyjazd. Co więcej, zakochała się również w dzieciach. Czuje, jak bardzo stały się jej bliskie. Później zaczęli mieszkać razem. Yaroslav i Yana nie znają żadnej innej mamy, są przyciągnięci do Kristiny z całą spontanicznością dzieci.

W ten sposób dwa samotne serca odnalazły się nawzajem, a dzieci odnalazły swoją matkę. Trzy lata później Khrystyna z radością ogłosiła, że jest w ciąży. Ich rodzina powiększy się o kolejnego chłopca lub dziewczynkę. To nie ma znaczenia. Liczy się tylko to, by poród przebiegł pomyślnie. Ołeksandr martwi się. Nie uspokoi się, dopóki nie przywiezie żony z oddziału położniczego.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *