W rzeczywistości kobiety często próbują myśleć życzeniowo, podczas gdy w rzeczywistości może wcale tak nie być. Mówimy o ich rozmiarze piersi. Tak się składa, że jest to jeden z najważniejszych elementów. Wpływa na samoocenę kobiety i jej sukces zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Aktorki, które chodzą z rozmiarem zero, są dumne z tego, że nie robią operacji i czują się świetnie.

Ale publiczność zakochała się w nich za ich występ na scenie, za ich indywidualność – to rzadkie przypadki. W zwykłym życiu nie występujesz na scenie, nie budujesz siebie jako pewnego bohatera, więc porównywanie zwykłej osoby do celebryty jest po prostu niesprawiedliwe. Oczywiście, można zrobić operację. Ale nie każdy się na nią zdecyduje.

Niektórym brakuje finansów, innym determinacji. W każdym razie wszystkie dziewczyny starają się jakoś ukryć swoje braki, same się do tego przyznają. Kiedyś umawiałem się z dziewczyną, która była piękna, brunetka w czerwonej sukience z długimi nogami i od razu zwaliła mnie z nóg. Zwróciłem uwagę na jej figurę – właśnie tego potrzebowałem. A kiedy nadeszła noc, poprosiła mnie, żebym zgasił światło, mówiąc, że idzie się przespać. No dobrze, powiedzmy, że to zrobiła.

Dopiero rano znalazłem w wannie stanik, który został wypchany gumą piankową… bardzo umiejętnie. Dopiero teraz patrzę na dziewczyny o pięknych kształtach bardzo uważnie i z powątpiewaniem. I bez względu na to, co ktoś powie, jeśli zapytasz większość mężczyzn, z pewnością powiedzą ci, że rozmiar trzy, co najmniej, jest złotym środkiem.

Nawet jeśli twój narzeczony wydaje się być szczęśliwy, że masz 1 lub 2, wiedz, że każdy mężczyzna powie to z grzeczności, aby nie dać ci dodatkowego kompleksu. Ale będzie patrzył na tę z większą liczbą z tonącym sercem. I nie należy winić takich kapryśnych mężczyzn za wszystko, to nie natura, nie można z tym dyskutować. Mam jedną przyjaciółkę, Valerę.

Jego żona nie ma już nic ze swojego rozmiaru 2, urodziła dwójkę dzieci i wykarmiła je własnym mlekiem. Żartowaliśmy z Valerą, mówiąc, że mamy gościa o takich kształtach, że widzi go tylko w snach. Za pięć minut przybiegł do nas. Zaczęliśmy się śmiać, a Valerka był obrażony, ale co mógł zrobić? Zamiast tego po raz kolejny udowodniliśmy, że rozmiar jest najważniejszy.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *