Polsat Hit Festiwal powrócił do Sopotu, a wraz z nim największe gwiazdy polskiej muzyki. Po koncercie jubileuszowym Edyta Golec ledwo dotarła na ściankę, aby udzielić wywiadów. Z pewnością nie sprzyjały temu buty na olbrzymim obcasie. Sami zobaczcie.

Żona Golca wywołała poruszenie. W Sopocie ledwo łapała równowagę

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Edyta Golec wraz z mężem, Łukaszem Golcem i całym zespołem Golec uOrkiestra świętowali 25-lecie pracy artystycznej na Polsat Hit Festiwal. Z tej okazji na scenie pojawili się też wyjątkowi goście: Kayah wyskakująca z tortu, Kuba Badach, czy Piotr Cugowski. Indywidualne piosenki wykonała też Edyta Golec, która zachwyciła jak zawsze pięknym wyglądem, nienaganną figurą i… 15-centymetrowymi obcasami.

Edyta Golec w 15-centrymetrowych obcasach. Ledwo poruszała się po Sopocie

Edyta Golec skradła show na scenie, a także na ściance. Podczas występowania altowiolistka zaprezentowała się w dwóch kreacjach – czarnej obcisłej sukience z motywami góralskimi, a także różowej sukience z odkrytymi plecami. Jednak pierwsze skrzypce grały tutaj jak zawsze niebotycznie wysokie obcasy artystki.

Tak jak w zeszłym roku, żona Golca ledwo stała na nogach, kiedy trzeba było pokonać schody i dojść do ścianki na wywiady z dziennikarzami. Na szczęście pomocna tutaj okazała się dłoń prawdopodobnie managerki lub przyjaciółki.

Spostrzegawcze osoby z pewnością zauważą, że oprócz sukienek, wokalistka zmieniała też obuwie. Z zabudowanych “czarnych kopytek” przebrała je na równie wysokie, ale z otwartymi noskami. Pomimo tego dzielnie szła, łapiąc równowagę na stopniach Opery Leśnej w Sopocie.

Edyta Golec /pomponik exclusive

Polsat Hit Festiwal 2024: Kto wystąpi w sobotę, 25 maja?

W sobotę, 25 maja dzień będzie podzielony na cztery segmenty tematyczne. Pierwszy z nich poświęcony będzie koncertom artystów, którzy debiutowali w Polsacie. Na scenie wystąpią: Zakopower, Kuba BadachEnejAnia DąbrowskaKrzysztof ZalewskiAfromental. Następnie odbędzie się Koncert Diamentowy artystów, których piosenki pokryły się diamentowym statusem: Smolasty, Blanka, Skolim, Malik Montana. Nie zabraknie też jubileuszu Majki Jeżowskiej, która wystąpi z Krystyną Prońko, a także koncertu poświęconego twórczości Zbigniewa Wodeckiego.

Polsat Hit Festiwal: Gdzie oglądać?

Fani muzyki i gwiazd mogą oglądać Polsat Hit Festiwal piątek 24 maja i sobotę 25 maja od godz. 20:00 w Polsacie, a także na platformie Polsat Box Go.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *