Anya i Vadim spotykali się od 4 lat, ale Vadim nie spieszył się z oświadczynami, a Anya była tak niecierpliwa, tak czekała na dzień, w którym założy swoją białą wymarzoną sukienkę i wyjdzie do swoich krewnych, ręka w rękę z ojcem, który odprowadzi ją do Vadima. Tego dnia Anya dowiedziała się, że jest w ciąży. Vadyma nie było w domu. Skakała z radości i czekała na faceta, mentalnie przechodząc przez piękne imiona. Facet w końcu wrócił do domu. Anya przytuliła go i pokazała mu pozytywny test z dwoma wyraźnymi paskami.

Na twarzy Vadyma nie było ani kropli radości. “Ania, postanowiliśmy pójść na spacer. Dziecko jest zupełnie nieodpowiednie, co z nim zrobimy?” – powiedział. Ania straciła panowanie nad sobą. Zaczęła płakać i powiedziała: “Jeśli go nie chcesz, zjem go dla siebie”. Po tym, jak to powiedziała, Vadym spakował wszystkie swoje rzeczy i wyszedł. Ania zawsze uważała swojego kochanka za miłego i odpowiedzialnego człowieka, ale okazało się, że wcale taki nie był.

Na próżno czekała przez dwa miesiące na powrót swojego marnotrawnego ojca. “Cóż, cześć”, zadzwoniła bliska przyjaciółka Anyi, “dzięki, że odebrałaś po szóstym dzwonku.” “Spałam”, odpowiedziała Anya, próbując się całkowicie obudzić. – “Tak, spała, przygotuj się, wkrótce cię odbiorę, pójdziemy do kawiarni, musimy porozmawiać.”

“Sasha, wiesz, nie jestem w nastroju,” chociaż Sasha wiedziała, że Anya była w złym nastroju od miesiąca, “porozmawiajmy później.” “Nie, idę.” Z tym dziewczyna się rozłączyła. Anya wiedziała, że nie ma dokąd iść. Przygotowała się i czekała na przyjaciółkę.

W kawiarni usiadły naprzeciwko grupy chłopaków. Dziewczyny chichotały cicho, plotkowały, a Anya dowiedziała się, że Vadim był widziany z nową dziewczyną. Jeden z chłopaków przewiercił Anyę wzrokiem: – To on dla ciebie – powiedziała Sasha z uśmiechem – nie patrz mu w oczy. W następnej chwili chłopcy podeszli do dziewczyn,

Poprosili o pozwolenie i rodzina pozwoliła im do nich dołączyć. Tego popołudnia Siergiej odprowadził Anyę do domu. “Może to zabrzmi głupio, ale chcę się z tobą umówić”, powiedział chłopak, rumieniąc się. “Jesteś dobrym człowiekiem, nie trać czasu, czekam”, odpowiedziała Anya, spoglądając w dół. “Och, dobrze, rozumiem…”

Siergiej zatrzymał się na chwilę, zaintrygowany, “Chcę się z tobą umówić”. Oczy Anyi zalśniły. Nadal błyszczą teraz, gdy Serhij jest żonaty od dwóch lat, i nie powinieneś był tego mówić. “Znajdziesz swój ideał, nie spiesz się, aby poślubić dziewczynę z dzieckiem, to nie jest normalne”, wszyscy mówili jednym głosem przed ślubem. Ale młoda para nie zwracała na nikogo uwagi. Mieszkali ze swoim synem Aleksiejem i razem cieszyli się rodzinnym szczęściem.

 

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *