Radosław Majdan w swoim najnowszym wpisie zaniepokoił fanów. Ukochany Małgorzaty podzielił się z internautami emocjami i nagle wypalił o rozstaniu. Co dokładnie miał na myśli?

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan od lat uchodzą za zgodne małżeństwo. Zakochani lubią chwalić się łączącym ich uczuciem, na imprezach branżowych nie szczędzą sobie czułości, a także w mediach społecznościowych chwalą się swoim szczęściem.

Zakochani pojawili się również w wielu programach rozrywkowych, a czujni fani do dziś pamiętają ich sprzeczki w show “Azja Express”. Nie da się ukryć, że Radosław i Małgorzata zazwyczaj wszędzie pokazują się razem, dlatego publiczność przeżyła szok, gdy nagle były piłkarz zaczął opowiadać o rozstaniu!

Radosław Majdan niespodziewanie przekazał takie wieści o rozstaniu. Nie mógł dłużej ukrywać emocji

Radosław Majdan zdobył się na chwilę szczerości i za pośrednictwem mediów społecznościowych zaczął opowiadać o rozstaniu. Jego słowa wywołały konsternację u internautów, ale na szczęście 52-latek prędko się zreflektował i wyjawił, że bardzo przeżywa rozstania z synkiem Heniem, nawet jak wychodzi z domu tylko na chwilę np. na siłownię.

Rozstania nigdy nie są łatwe, nawet wtedy, gdy wychodzisz na godzinę na trening…” – napisał na Instagramie.

Sportowiec nie ukrywa, że jest bardzo rodzinny, a jego bliscy są dla niego najważniejsi, dlatego każdą wolną chwilę lubi spędzać właśnie z nimi. Przy okazji pochwalił się najnowszymi zdjęciami z ukochanym Heniem.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *