Skolim rozwija swoją karierę już nie tylko jako aktor, ale również piosenkarz. Od kiedy jego muzyka przebiła się do szerszego grona odbiorców, artysta może liczyć na możliwość grania koncertów na takich wydarzeniach, jak Polsat Hit Festiwal. Mimo dużej popularności, utwory Konrada Skolimowskiego nie są grane w stacjach radiowych. W wywiadzie udzielonym Pomponikowi Skolim powiedział, co sądzi najpopularniejszych stacjach radiowych. Odniósł się także do plotek o swoim ślubie.

Kariera Skolima

Konrad Skolimowski swoją karierę zaczynał jako aktor. Widzowie mogą kojarzyć go przede wszystkim z roli Patryka w serialu “Barwy Szczęścia”. Skolim od jakiegoś czasu prężnie rozwija także swoją karierę muzyczną. Jest autorem hitów, takich jak “Wyglądasz idealnie”, czy “Temperatura”Fani już niedługo będą mogli usłyszeć go na żywo podczas Polsat Hit Festiwalu, który odbędzie się w dniach 24-25 maja w Sopocie.

Skolim szczerze o najpopularniejszych stacjach radiowych

W trakcie konferencji Polsat Hit Festiwalu Skolim udzielił wywiadu naszemu reporterowi Damianowi Glince. Zapytaliśmy artystę o to, co sądzi o braku jego utworów w najpopularniejszych stacjach radiowych. Piosenkarz nie krył, że chciałby, by jego muzyka została doceniona także przez radio i zwrócił się bezpośrednio do Damiana Glinki.

“Możesz być głosem…, doskonałym apelem, do tych stacji, żeby nie były obojętne na muzykę taneczną, na reggaeton, na lationo w tej polskiej wersji” – powiedział Skolim.

Jednocześnie podkreślił, że jest zadowolony z tego, w jaki sposób rozwija się jego kariera.

“Widziałem, jak się spotkaliśmy ostatnio, fajny ranking, że kanał Skolima wygenerował więcej wyświetleń, jak dwie największe wytwórnie hiphopowe” – dodał.

Zapytany o to, co sądzi o tym, że w stacjach radiowych cały czas są puszczane te same piosenki odpowiedział:

“Moje zdanie jest takie, że robię dla ludzi muzykę. I może dlatego, że tam (w najpopularniejszych stacjach – przyp. red.) często są podobne numery, to wchodzą do mnie i ja mam potrójny diament. Z Cleo mam po półtora tygodnia złotą płytę i w dwa, trzy lata robię pięćset trzydzieści milionów wyświetleń na kanale”.

Artysta uważa więc, że ludzi nudzi ta sama muzyka puszczana w stacjach radiowych i dlatego dużo osób słucha właśnie jego numerów.

Skolim odniósł się do informacji na temat swojego ślubu

O swoim życiu prywatnym muzyk opowiada niechętnie. Wiadomo jednak, że razem z partnerką Aleksandrą Sarnecką, ma dwóch synów. Mimo to para do tej pory nie zawarła związku małżeńskiego. Nie tak dawno w sieci pojawiły się informacje o tym, że Skolim nie bierze ślubu, bo nie ma czasu.

Zapytany o to przez Damiana Glinkę odpowiedział krótko:

“Ludzi szukają pytania i znajdują sobie równie abstrakcyjną odpowiedź, jak ich pytanie”.

Po czym dodał jeszcze:

“Ja na przykład, jak patrzę tutaj na Ciebie, czy na innych ludzi, wiesz, jak bardzo mnie interesuje, czy ktoś ma ślub, czy ktoś ma psa czy kota. Nie. Bardziej mnie chyba ciekawi, czy ktoś ma psa, czy kota w domu, bo przynajmniej wiem, czy ma miłość do zwierząt niż czy on ma dziewczynę, chłopaka. Przyjmijmy, że niech będzie taka odpowiedź”.

Wyjawił jednak, że jeśli już zawrze związek małżeński, to nie będzie krył się z tą nowiną.

“Powiem tak. Jak będę miał ślub, to na ręce zobaczysz obrączkę. Jak kiedykolwiek wezmę, to myślę, że będę trzymał mikrofon Pomponika i będę świecił tym mikrofonem, będę gestykulował” – powiedział żartobliwie.
Widocznie Skolim i jego partnerka mają na razie inne priorytety niż ślub. Wychowują dzieci, i to właśnie ich szczęście jest w tym momencie najważniejsze.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *