Syn Krzysztofa Rutkowskiego, Krzysztof junior 12 maja 2024 roku poszedł do pierwszej komunii świętej. Dumny tata z tej okazji zasypał juniora prezentami za setki tysięcy złotych! Nowiutkie BMW to zaledwie początek listy bajecznych podarunków. Co dostał Krzysztof Rutkowski junior na pierwszą komunię? Sprawdź i zobacz to tylko u nas w galerii zdjęć!

Na widok prezentów młodego Rutkowskiego szczęki nam opadły!

Krzysztof Rutkowski i jego żona Maja 11 i 12 maja 12024 roku obchodzili wielkie święto rodzinne. Pierwszego dnia para odnowiła przysięgę małżeńską przed księdzem i z tej okazji zorganizowali takie wesele, że aż zapiera dech! Ale na tym nie koniec wydatków Rutkowskiego, Detektyw dosłownie zasypał syna obłędnymi prezentami!

– Z okazji Komunii Świętej przygotowaliśmy dla Juniora wiele atrakcji i prezentów. Krzysiu ma 10 lat i interesuje się motoryzacją, dlatego kupiłem mu BMW E36 z silnikiem E46. Auto na tuning ma 400 koni. Jego wartość to około 200 tys. złotych. Pod okiem instruktora będzie nim jeździł na torze – zdradził w ekskluzywnym wywiadzie dla SE Krzysztof Rutkowski.

Krzysztof Rutkowski junior wyglądał na ślubie rodziców jak mały książę! Co ciekawe, obaj panowie Rutkowscy wystąpili w identycznych niebieskich smokingach i oczywiście w takich samych fryzurach. Na zdjęciach zobaczysz jak młody Rutkowski prezentuje się na tle wypasionego BMW owiniętego wielką czerwoną kokardą.

 

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *