28-letnia kobieta i 30-letni mężczyzna to ofiary wypadku, do którego doszło w czwartek, 9 maja, pod Ostródą. Ok. godz. 15 obydwoje jechali ze swoją niespełna 4-letnią córeczką drogą wojewódzką nr 537 na trasie Marwałd-Wygoda. Jak wstępnie informuje policja, ich osobowy opel zjechał nagle na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym.

Śmiertelny wypadek pod Ostródą. 28-latka i 30-latek nie żyją

Kobieta i mężczyzna jadący osobowym oplem zginęli pod Ostródą, zderzając się czołowo z samochodem ciężarowym. Do śmiertelnego wypadku doszło w czwartek, 9 maja, ok. godz. 15 na drodze wojewódzkiej nr 537, na trasie Marwałd-Wygoda. Policja przekazała już wstępne ustalenia w tej sprawie, z których wynika, że 30-letni kierowca, z którym podróżowała 28-latka i niespełna 4-letnia córeczka obydwojga, zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu. Z przeciwnego kierunku podróżował ciężarówką 46-latek (mężczyzna był trzeźwy), w wyniku czego doszło do zderzenia.

28-latka i 30-latka zginęli na miejscu, natomiast ich córeczka została zabrana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, prawdopodobnie do Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśnia policja w Ostródzie pod nadzorem tamtejszej prokuratury. Dalsza część tekstu poniżej.

Na miejscu zdarzenia nadal są utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać jeszcze 2-3 godziny, ale kierowcy mogą skorzystać z objazdu prowadzącego przez sąsiednią drogę gruntową – mówi podkom. Michał Przybyłek z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

Tragedia pod Lubawą. Po wypadku, we wraku auta wciąż dzwoniły telefony. Strażak: Nikt nie miał odwagi ich odebrać

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *