Michał Szpak jak mało kto potrafi zwrócić na siebie uwagę. Piosenkarz powszechnie uznawany jest za jedną za najbardziej oryginalnych postaci w polskim show-biznesie. Czasem jednak jego zachowanie – delikatnie mówiąc – zdumiewa. Tym razem Michał Szpak narobił obciachu za granicą! Ludzie są oburzeni. Zachowanie wokalisty może być uznawane za grube przegięcie. Ręce opadają!

Michał Szpak orientacja, płeć

Michał Szpak lubi wzbudzać zainteresowanie. I to na różnych płaszczyznach. – Może się okaże, że pojadę do Tajlandii, zrobię sobie cycki i będę Michaliną? Mam totalną potrzebę eksploracji – wypalił jakiś czas temu piosenkarz w rozmowie z Żurnalistą. Potem w programie u Kuby Wojewódzkiego temat powrócił. – Tak, tak, ja serio miałem taką wizję, że skoro dochodzi teraz mój wiek do 40-tki, żeby spróbować, jak to jest w tej drugiej roli – zwierzał się Michał Szpak, dodając jednak, że… nie mówił serio. Innym razem piosenkarz wyznał, że nie identyfikuje się z żadną płcią. – Nie mogę powiedzieć, że zakocham się tylko w kobiecie lub tylko w mężczyźnie, bo ja zakochuję się w człowieku. Seksualność to sfera, którą odkrywa się całe życie.

Gdybym miał jednoznacznie siebie określić, jestem panseksualny. Uważam, że każdy, niezależnie od płci kulturowej, tożsamości płciowej i orientacji seksualnej, zasługuje na miłość. Jestem queerowy, nie identyfikuję się z żadną płcią. Tak naprawdę żyję tu i teraz. Żyję chwilą – mówił Michał Szpak w rozmowie z “Twoim Stylem”. Tego typu informacje raczej nie powinny nikogo szokować. W przeciwieństwie do ostatniego wybryku artysty. Do zdarzenia doszło poza granicami Polski.

Michał Szpak w samych majtkach na ulicy

Piosenkarz pokazał zdjęcia z Kalifornii. Na uwagę zwracają dwie fotki. Widać na nich, jak Michał Szpak paraduje po ulicy w samych majtkach! Na dodatek, na jednym ze wspomnianych zdjęć można zauważyć, jak mężczyzna zsuwa swoje gacie! Co za obciach! I to za granicą! Wielu ludzi jest oburzonych zachowaniem piosenkarza. Naszą uwagę zwrócił szczególnie jeden komentarz. – Jak się nie ma nic do zaproponowania poza coverami to trzeba d**ą świecić. Jakoś Sanah, Krzysiek Zalewski, Podsiadło, Wito, Kwiat Jabłoni nie świecą d***mi, tylko robią muzykę. A Pan Szpak gdzieś się po drodze minął z muzyką i mówi się o nim jako o dziwaku niby walczącym o równość – dosadnie ocenił jeden z użytkowników Instagrama.

Michał Szpak zgarnął 200 tys. za włosy

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *